szukaj  |   kontakt

Daniel Gałązka - Dotykam dachów Live 2008Katarzyna Brzozowska - O miłości ani słowaKamil Wasicki - Gdzieś między Bogiem

Mężczyzna z zakolami - Łukasz Majewski

Mężczyzna z zakolami - Łukasz Majewski

"Mężczyzna z zakolami" to tytuł debiutanckiej płyty Łukasza Majewskiego. W skład programu wchodzi szesnaście autorskiech piosenek.

Ślad po człowieku

Po wielu latach od nagrania, wreszcie ukazała się ta płyta. Płyta będąca podsumowaniem dotychczasowego okresu w twórczości oraz otwierająca nowy okres... Jaki to okres? Tego nikt nie wie, nawet autor ;-)

Zmyślony

„Zmyślony" to długo wyczekiwany, debiutancki album Marcina Skrzypczaka - gitarzysty, pieśniarza, kompozytora i autora tekstów."


PATRONATY
TROMBITA 2018

YAPA 2018

Moja Wolności 2018

NieBajka Łukasza Majewskiego

"Podróż"


strona główna » aktualności » 2011 » Zgłoszenia do konkursu OPPA 2011
XXIX Międzynarodowy Festiwal Bardów - OPPA 2011

Jeśli piszesz teksty, komponujesz muzykę i śpiewasz, skorzystaj z szansy i pozwól odkryć swój talent - weź udział w OPPA 2011 - 29. Międzynarodowym Festiwalu Bardów!

W ramach festiwalu tradycyjnie organizowany jest konkurs z cennymi nagrodami, a zwycięzca otrzymuje pomoc finansową w nagraniu i wydaniu płyty. W OPPA może wziąć udział każdy, kto śpiewa piosenki całkowicie przez siebie stworzone.

W tym roku Grand Prix OPPA - Nagroda im. Jonasza Kofty zapewnia dofinansowanie nagrań studyjnych do wysokości 6000 zł brutto oraz wytłoczenie 1200 egzemplarzy płyty laureata. Pozostali laureaci "Złotej Piątki" otrzymują nagrody rzeczowe w postaci sprzętu elektronicznego.

Półfinał Konkursu OPPA 2011 odbędzie się w sobotę 19 listopada, a Wielki Finał w niedzielę 20 listopada. Termin nadsyłania zgłoszeń do Konkursu upływa 5 listopada 2011r.

OPPA 2011 - 29. Międzynarodowy Festiwal Bardów odbędzie się w Warszawie w dniach od 18. do 27 listopada.

Szczegóły regulaminowe, karta zgłoszenia i inne ważne informacje znajdują się na stronach www.oppa.pl