szukaj  |   kontakt

Jacek Gutry & Gut-muzyk - Ech ElżbietaKamil Wasicki - Gdzieś między BogiemWojtek Gęsicki - Wybieramy

Mężczyzna z zakolami - Łukasz Majewski

Mężczyzna z zakolami - Łukasz Majewski

"Mężczyzna z zakolami" to tytuł debiutanckiej płyty Łukasza Majewskiego. W skład programu wchodzi szesnaście autorskiech piosenek.

Ślad po człowieku

Po wielu latach od nagrania, wreszcie ukazała się ta płyta. Płyta będąca podsumowaniem dotychczasowego okresu w twórczości oraz otwierająca nowy okres... Jaki to okres? Tego nikt nie wie, nawet autor ;-)

Miszung

to tytuł najnowszej płyty zespołu Chwila nieuwagi. Miszung to śląski termin oznaczający mieszaninę, harmider, rozgardiasz czy bałagan. Wg. zespołu, takie cechy nosi właśnie ta płyta - jest stylistycznie i gatunkowo zróżnicowana.


PATRONATY
TROMBITA 2018

YAPA 2018

Moja Wolności 2018

NieBajka Łukasza Majewskiego

"Podróż"


strona główna » aktualności » 2009 » Zespół Dziewczyny - Teledysk - Nie ma zimy w nas
Świąteczna piosenka zespołu Dziewczyny - "Nie ma zimy w nas"
Zespół Dziewczyny, którego wokalistkami są Aleksandra Nowak oraz Ania Karamon nakręcił teledysk do piosenki świątecznej - "Nie ma zimy w nas".

Nastrojowe dźwięki fantastycznie oddają świąteczny nastrój błogich chwil spędzanych w gronie rodziny i przyjaciół. Dziewczyny z pewnością umilą niejeden wieczór, sprawią, że czas popłynie wolniej, z dala od codziennego zgiełku i pośpiechu. 18 grudnia 2009r. odbędzie się premiera teledysku w TV w Teleekspresie.

"Dziewczyny" pracują obecnie nad swoją debiutancką płytą, której premiera planowana jest na 8 marca 2010r.

O zespole...
Zespół Dziewczyny