szukaj  |   kontakt

Drużyna Wawrzyna - WilgaDariusz Wasilewski - Chodze i pytamMaciej Turkowski - Podwórza

Mężczyzna z zakolami - Łukasz Majewski

Mężczyzna z zakolami - Łukasz Majewski

"Mężczyzna z zakolami" to tytuł debiutanckiej płyty Łukasza Majewskiego. W skład programu wchodzi szesnaście autorskiech piosenek.

Ślad po człowieku

Po wielu latach od nagrania, wreszcie ukazała się ta płyta. Płyta będąca podsumowaniem dotychczasowego okresu w twórczości oraz otwierająca nowy okres... Jaki to okres? Tego nikt nie wie, nawet autor ;-)

Miszung

to tytuł najnowszej płyty zespołu Chwila nieuwagi. Miszung to śląski termin oznaczający mieszaninę, harmider, rozgardiasz czy bałagan. Wg. zespołu, takie cechy nosi właśnie ta płyta - jest stylistycznie i gatunkowo zróżnicowana.


PATRONATY
TROMBITA 2018

YAPA 2018

Moja Wolności 2018

NieBajka Łukasza Majewskiego

"Podróż"


Zasady obejmowania patronatu medialnego nad wydarzeniem przez ISAK.PL.

W ramach patronatu oferujemy:

  1. Zapowiedzi na naszej stronie / facebooku.
  2. Przeprowadzenie konkursów poprzez nasze środki przekazu.
  3. Współpracę na miejscu (np. w ramach nagród przyznawanych przez media, etc).
  4. Wykonanie i publikację na naszej stronie relacji / fotorelacji (zależnie od naszych możliwości czasowych).
W ramach patronatu oczekujemy:
  1. Przesyłania informacji prasowych do publikacji (zastrzegamy prawo do nie publikowania wszystkich nadesłanych wiadomości jeśli ich częstotliwość będzie naszym zdaniem za duża).
  2. Oznaczenia nas jako patron medialny (logo na plakatach oraz stronie, wymienienie jako patron medialny w trakcie trwania wydarzenia jeśli jest zaplanowane, etc).
  3. Nieodpłatnego wstępu na wydarzenie oraz do wszystkich stref dla mediów jeśli są wyznaczone (backstage jeśli dostępny dla mediów, rynna pod sceną, etc).
  4. Możliwości wjazdu i zaparkowania w strefie dla mediów jeśli jest wyznaczona (poza Warszawą zależnie od wydarzenia bierzemy samochód albo motocykl, w Warszawie różnie).
  5. W przypadku wydarzeń poza Warszawą - jeśli pakiet medialny przewiduje - zapewnienie wyżywienia i/lub noclegu (niestety namiot odpada:).
Powyższe punkty są wstępnymi zasadami współpracy - po nawiązaniu kontaktu z nami będziemy indywidualnie dla każdego z Państwa ustalać konkretne zasady, na których będziemy współpracować.

Wszystkie osoby zainteresowane patronatem medialnym zapraszamy do kontaktu.