szukaj  |   kontakt

Dorota Wasilewska - Ballada o smutnej szmacieBartek Dzikowski - LULLABYJacek Gutry & Gut-muzyk - Polski Folk-lor

Ślad po człowieku

Po wielu latach od nagrania, wreszcie ukazała się ta płyta. Płyta będąca podsumowaniem dotychczasowego okresu w twórczości oraz otwierająca nowy okres... Jaki to okres? Tego nikt nie wie, nawet autor ;-)

Zmyślony

„Zmyślony" to długo wyczekiwany, debiutancki album Marcina Skrzypczaka - gitarzysty, pieśniarza, kompozytora i autora tekstów."

Miszung

to tytuł najnowszej płyty zespołu Chwila nieuwagi. Miszung to śląski termin oznaczający mieszaninę, harmider, rozgardiasz czy bałagan. Wg. zespołu, takie cechy nosi właśnie ta płyta - jest stylistycznie i gatunkowo zróżnicowana.


PATRONATY
TROMBITA 2018

YAPA 2018

Moja Wolności 2018

NieBajka Łukasza Majewskiego

"Podróż"


strona główna » aktualności » 2012 » Zaproszenie na V Festiwal Piosenki Innej 2012 w Lubawie
Zaproszenie na V Festiwal Piosenki Innej

Na początku sierpnia w Lubawie już piąty raz spotkamy się w ramach Festiwalu Piosenki Innej. Festiwal ten, to spotkanie twórców piosenki literackiej. Spotkanie mające na celu wymianę doświadczeń między czołowymi postaciami tegoż gatunku i amatorami, dla których jest on możliwością konfrontacji własnych słowno-muzycznych prób z oczekiwaniami stawianymi przez uznanych już artystów i animatorów kultury śpiewania poezji. To również okazja do zwykłej rozmowy i usłyszenia, co do powiedzenia mają dziś (poprzez piosenkę właśnie) tzw. wrażliwcy.

Gośćmi tegorocznego spotkania będą laureaci i przyjaciele naszego Festiwalu z lat poprzednich: m.in. Przemek Mazurek i Przemek Smakulski (dawniej duet "Obiło się o uszy"), Piotr Dąbrówka oraz Andrzej Marczyński w duecie z Agnieszką Kostencką. Z nowymi piosenkami i płytami zawitają do Lubawy po raz pierwszy: Tomek Olszewski, Krzysztof Napiórkowski (z zespołem) i Marek Andrzejewski (w duecie z Kasią Wasilewską).

Niezmiennie najważniejszą częścią Festiwalu jest konkurs, w którym twórcy-amatorzy prezentują półgodzinny autorski program. To jedna z niewielu okazji dla nich, by zaprezentować się w tak szerokiej formie artystycznej. Regulamin i wszelkie informacje dotyczące V FPI znaleźć już można na naszej stronie:
http://innapiosenka.blogspot.com/

Na zgłoszenia konkursowe czekamy do 15 lipca 2012r.

Bardzo miło będzie nam gościć Was podczas sierpniowego spotkania w Lubawie!

V Festiwal Piosenki Innej odbędzie się w dniach 10-12 sierpnia 2012r.

Do zobaczenia!
Piotr Szauer
dyr. artystyczny FPI