szukaj  |   kontakt

Jacek Gutry & Gut-muzyk - Szalona żonaTomasz Rokosz - Wicher dmieDominika Barabas - Ballada tramwajowa dla małej blondyneczki

Mężczyzna z zakolami - Łukasz Majewski

Mężczyzna z zakolami - Łukasz Majewski

"Mężczyzna z zakolami" to tytuł debiutanckiej płyty Łukasza Majewskiego. W skład programu wchodzi szesnaście autorskiech piosenek.

Ślad po człowieku

Po wielu latach od nagrania, wreszcie ukazała się ta płyta. Płyta będąca podsumowaniem dotychczasowego okresu w twórczości oraz otwierająca nowy okres... Jaki to okres? Tego nikt nie wie, nawet autor ;-)

Zmyślony

„Zmyślony" to długo wyczekiwany, debiutancki album Marcina Skrzypczaka - gitarzysty, pieśniarza, kompozytora i autora tekstów."


PATRONATY
TROMBITA 2018

YAPA 2018

Moja Wolności 2018

NieBajka Łukasza Majewskiego

"Podróż"


strona główna » aktualności » 2016 » YAPA 2016 - ruszyły zgłoszenia (a my mamy dla Was wejściówki na yapę…)

Ruszyły zgłoszenia do konkursu na tegoroczny Ogólnopolski Studencki Przegląd Piosenki Turystycznej YAPA 2016. Ale to nie wszystko w tym wydarzeniu - mamy dla Was kilka wejściówek na tegoroczną edycję przeglądu, których chętnie się pozbędziemy :)

Zacznijmy od informacji o tym, o kim dowiedzieliśmy się, że wystąpi na yapowej scenie. Wiemy już o tym, że będą to: Sekcja Muzyczna Kołłątajowskiej Kuźni Prawdziwych Mężczyzn, Kuśka Brothers, Caryna, Chwila Nieuwagi, Basia Beuth, Daniel Gałązka, Olek Grotowski i Zuzanna. Pojawią się także legendarne formacje, które znamy od lat z górskich szlaków: Seta, Mikroklimat, Jerzy Filar, Orkiestra św. Mikołaja. Wisienką na torcie będzie występ wykonawców, których nie trzeba nikomu przedstawiać – Roberta Kasprzyckiego i grupy Plateau.

Przejdźmy od yapowego konkursu. Na przeglądzie występy konkursowiczów przeplatane są koncertami gwiazd i uznanych już zespołów. Na Yapowej scenie swoje pierwsze kroki stawiali między innymi: Stare Dobre Małżeństwo, Wolna Grupa Bukowina, Jerzy Filar, Bez Jacka, Wały Jagiellońskie, Bez Idola, EKT Gdynia, Elżbieta Adamiak i Wojciech Wiśniewski, Wiesław Tupaczewski czy Olek Grotowski. Jeśli i Wy chcecie spróbować swoich sił na yapowym konkursie - zapraszamy po więcej informacji na stronę przeglądu. Czas na zgłoszenia jest do 3. marca.

Na koniec - rozdajemy wejściówki :) Mamy dla Was trzy pojedyncze wejściówki na tegoroczną Yapę i chętnie się ich pozbędziemy… pomożecie nam? Wystarczy, że napiszecie na adres maciej [małpa] isak.pl odpowiedź na pytanie - w którym roku pierwszy raz odbył się przegląd Yapa? KONKURS ZAKOŃCZONY.