szukaj  |   kontakt

Jacek Kadis - Jak ślepiec
Qsz - Piosenka
Łukasz Jakubowski - Szczuczarz

Mężczyzna z zakolami - Łukasz Majewski

Mężczyzna z zakolami - Łukasz Majewski

"Mężczyzna z zakolami" to tytuł debiutanckiej płyty Łukasza Majewskiego. W skład programu wchodzi szesnaście autorskiech piosenek.

Ślad po człowieku

Po wielu latach od nagrania, wreszcie ukazała się ta płyta. Płyta będąca podsumowaniem dotychczasowego okresu w twórczości oraz otwierająca nowy okres... Jaki to okres? Tego nikt nie wie, nawet autor ;-)

Zmyślony

„Zmyślony" to długo wyczekiwany, debiutancki album Marcina Skrzypczaka - gitarzysty, pieśniarza, kompozytora i autora tekstów."


Na Yapie 2007 nie mogło zabraknąć zespołu KMT z Turku. W jego skład wchodzą: Paweł Grabara (gitara), Paweł Ciemniewski (gitara, wokal), Kasia Konciak (wokal), Agnieszka Sochacka (pianino, przeszkadzajki), Tomasz Piasecki (akordeon), Jurek Gomoliszewski (gitara basowa). Yapowej publiczności zaprezentowali w tym roku następujące utwory: "Bukiet liści", "Bezdroża", "UfneSka".

Zespół KMT powstał w 1998r. Jego założycielami byli Paweł Grabara i Paweł Ciemniewski. Obaj rozpoczęli przygodę z piosenką turystyczną i poezja śpiewaną. Przez cały okres zespół brał udział w wielu przeglądach i festiwalach powoli zdobywając uznanie w oczach widowni i jury. Zespół uświetniał także okolicznościowe imprezy na terenie rodzinnego miasta jak i powiatu.
Od 2004 roku grupa KMT wzbogacała się o nowe osoby. Do zespołu doszli bowiem: Katarzyna Konciak - wokalistka, Agnieszka Sochacka - pianistka, Tomasz Piasecki - akordeonista. I oto zespól nabrał nowego brzmienia, a kariera grupy tempa. Tylko w 2006r. zespól KMT zwyciężył w 9 festiwalach ( prawie na wszystkich na które pojechał), a także uzyskał wyróżnienie z nominację do największego festiwalu piosenki studenckiej w Krakowie na rok 2007.

KMT z Turku - YAPA 2007