szukaj  |   kontakt

Sfera szeptów - Z najszlachetniejszych kamieniAndrzej Marczyński - Zamiast pożegnaniaApolinary POlek - Woła mnie Słońce

Mężczyzna z zakolami - Łukasz Majewski

Mężczyzna z zakolami - Łukasz Majewski

"Mężczyzna z zakolami" to tytuł debiutanckiej płyty Łukasza Majewskiego. W skład programu wchodzi szesnaście autorskiech piosenek.

Ślad po człowieku

Po wielu latach od nagrania, wreszcie ukazała się ta płyta. Płyta będąca podsumowaniem dotychczasowego okresu w twórczości oraz otwierająca nowy okres... Jaki to okres? Tego nikt nie wie, nawet autor ;-)

Miszung

to tytuł najnowszej płyty zespołu Chwila nieuwagi. Miszung to śląski termin oznaczający mieszaninę, harmider, rozgardiasz czy bałagan. Wg. zespołu, takie cechy nosi właśnie ta płyta - jest stylistycznie i gatunkowo zróżnicowana.

Wywiady:

strona główna » wywiady » Wywiad z Ryszardem Makowskim - rozmawia Kasia Zawadzka (2011)
Wywiad z Ryszardem Makowskim - rozmawia Kasia Zawadzka

Rozmowa z Ryszardem Makowskim o początkach jego twórczości, odwadze i stosunku mediów do piosenki autorskiej. Nagranie zostało zarejestrowane podczas Koncertu Galowego pt. "Premiery i Interpretacje OPPA 2011", który odbył się 26 listopada 2011r w Studiu im. Agnieszki Osieckiej w Warszawie.

Materiał był prezentowany w "Muzycznej Cyganerii" Leszka Kopcia. Audycji można słuchać w każdą środę o godz. 23.00 w Radiu Wrocław (także przez internet).