szukaj  |   kontakt

Kamila Kraus - BrajlemJacek Kadis - Jak ślepiecAgata Gałach - Drzwi wpółuchylone

Mężczyzna z zakolami - Łukasz Majewski

Mężczyzna z zakolami - Łukasz Majewski

"Mężczyzna z zakolami" to tytuł debiutanckiej płyty Łukasza Majewskiego. W skład programu wchodzi szesnaście autorskiech piosenek.

Ślad po człowieku

Po wielu latach od nagrania, wreszcie ukazała się ta płyta. Płyta będąca podsumowaniem dotychczasowego okresu w twórczości oraz otwierająca nowy okres... Jaki to okres? Tego nikt nie wie, nawet autor ;-)

Miszung

to tytuł najnowszej płyty zespołu Chwila nieuwagi. Miszung to śląski termin oznaczający mieszaninę, harmider, rozgardiasz czy bałagan. Wg. zespołu, takie cechy nosi właśnie ta płyta - jest stylistycznie i gatunkowo zróżnicowana.

Wywiady:

strona główna » wywiady » Wywiad z Joanną Kondrat - rozmawia Piotr Szauer (2011)
Wywiad z Joanną Kondrat - rozmawia Piotr Szauer

28 października 2011r swoją premierę miała debiutancka płyta laureatki m.in. Studenckiego Festiwalu Piosenki w Krakowie czy warszawskiej OPPY - "Samosie". Znajdziemy na niej 11 utworów (napisanych przez Asię + jeden wiersz Wojciecha Kassa) w muzycznych interpretacjach jej samej oraz Krzysztofa Napiórkowskiego i Marcina Kiełbasy.

O płycie, ale także wszystkim, co związane z jej muzyczną drogą i nie tylko, w dniu premiery płyty w Olsztynie rozmawiał z Asią Kondrat Piotr Szauer

Joanna Kondrat