szukaj  |   kontakt

Jacek Gutry - Ślimak JanuszMaciej Turkowski - Przez nocApolinary POlek - Woła mnie Słońce

Ślad po człowieku

Po wielu latach od nagrania, wreszcie ukazała się ta płyta. Płyta będąca podsumowaniem dotychczasowego okresu w twórczości oraz otwierająca nowy okres... Jaki to okres? Tego nikt nie wie, nawet autor ;-)

Zmyślony

„Zmyślony" to długo wyczekiwany, debiutancki album Marcina Skrzypczaka - gitarzysty, pieśniarza, kompozytora i autora tekstów."

Miszung

to tytuł najnowszej płyty zespołu Chwila nieuwagi. Miszung to śląski termin oznaczający mieszaninę, harmider, rozgardiasz czy bałagan. Wg. zespołu, takie cechy nosi właśnie ta płyta - jest stylistycznie i gatunkowo zróżnicowana.

Wywiady:

strona główna » wywiady » Wywiad z Ewą Gaworską - rozmawia Katarzyna Zawadzka (2011)
Wywiad z Ewą Gaworską - rozmawia Katarzyna Zawadzka

Rozmowa z Ewą Gaworską o wyjątkowości piosenki autorskiej, kulcie młodości i samej artystce. Materiał został zarejestrowany podczas Koncertu Galowego pt. "Premiery i Interpretacje OPPA 2011", który odbył się 26 listopada 2011r w Studiu im. Agnieszki Osieckiej w Warszawie. Podczas pierwszej części koncertu, zatytułowanej "Premiery", publiczność głosowała na jedną z zaprezentowanych przez bardów piosenek. Plebiscyt publiczności wygrała piosenka "Amatorzy" Ewy Gaworskiej.