szukaj  |   kontakt

Jacek Gutry - Piosenka o samej rzeczyMaciej Turkowski - PodwórzaWojtek Gęsicki - Jak długo

Mężczyzna z zakolami - Łukasz Majewski

Mężczyzna z zakolami - Łukasz Majewski

"Mężczyzna z zakolami" to tytuł debiutanckiej płyty Łukasza Majewskiego. W skład programu wchodzi szesnaście autorskiech piosenek.

Ślad po człowieku

Po wielu latach od nagrania, wreszcie ukazała się ta płyta. Płyta będąca podsumowaniem dotychczasowego okresu w twórczości oraz otwierająca nowy okres... Jaki to okres? Tego nikt nie wie, nawet autor ;-)

Miszung

to tytuł najnowszej płyty zespołu Chwila nieuwagi. Miszung to śląski termin oznaczający mieszaninę, harmider, rozgardiasz czy bałagan. Wg. zespołu, takie cechy nosi właśnie ta płyta - jest stylistycznie i gatunkowo zróżnicowana.


PATRONATY
TROMBITA 2018

YAPA 2018

Moja Wolności 2018

NieBajka Łukasza Majewskiego

"Podróż"


strona główna » aktualności » 2012 » Wrześniowe koncerty w Old Timers Garage
Chwila Nieuwagi i Adam Ziemianin w Old Timers Garage - 8 IX 2012

8 września 2012r zapraszamy do klubu muzycznego "Old Timers Garage" w Katowicach na koncert rybnickiej formacji "Chwila Nieuwagi". Wydarzeniu towarzyszyć będzie gość specjalny - ceniony polski poeta, laureat konkursów i nagród literackich - Adam Ziemianin.

Koncert z cyklu "Koncert na Ogrodowej" to wspólny projekt zespołu Chwila Nieuwagi i Adama Ziemianina. Podczas koncertu publiczność zaproszona zostaje do wędrówki po poetycko-muzycznym świecie rodzinnej ulicy Adama Ziemianina. Oprócz starszych wierszy, takich jak „List do Ogrodowej” będzie można z ust autora usłyszeć utwory pochodzące z najnowszego, wydanego w listopadzie 2011r., tomiku pt. „Wilcze podniebienie”. Muzyczną część koncertu zagospodaruje Chwila Nieuwagi - rybnicka formacja, która w ostatnich trzech latach zdobyła najwyższe laury na czołowych festiwalach piosenki poetyckiej, folkowej, artystycznej oraz turystycznej. Debiut płytowy (wydanie krążka „Niepoprawna Muzyka”) miał miejsce w maju ubiegłego roku i odbił się szerokim echem w świecie Krainy Łagodności. Bilety w cenie 30 zł dostępne są w sieci sprzedaży Ticket Pro.

Szczegóły na stronie internetowej klubu: www.old-timers.pl

43 urodziny Roberta Kasprzyckiego w Katowicach - 21 IX 2012

W tym roku Robert Kasprzycki obchodzi swoje 43 urodziny. Bard znany przede wszystkim ze swojego hitu "Niebo do Wynajęcia" swoje urodziny zorganizuje 21 września w katowickim klubie muzycznym "Old Timers Garage". Każdy może przyjść i złożyć mu życzenia, bowiem impreza ma formę otwartego koncertu.

Koncert Roberta Kasprzyckiego - jednego z najbardziej znanych reprezentantów piosenki autorskiej w Polsce będzie wyjątkowy, ponieważ po raz pierwszy w Katowicach poeta wystąpi w duecie z Maxem Szelęgiewiczem. Na koncercie usłyszymy znane dotychczas utwory artysty w melodyjnych aranżacjach, pojawi się także sporo nowości. Wszystko okraszone sporą dawką typowych dla Roberta anegdot. W kontakcie z publicznością, Kasprzycki najpełniej emanuje niezwykłą charyzmą - niespożyta energia, feeling i poczucie humoru, sprawiają, że kontakt z widzami jest zarazem natychmiastowy i długofalowy, kto bowiem był raz na koncercie Kasprzyckiego niemal zawsze wraca. Kasprzycki zawsze gra na 100 %, prezentując niezwykły melanż słownej woltyżerki, muzycznych żartów, inteligentnych prowokacji, zabaw z publicznością i solidnego grania, sprawi, że ten piątkowy wieczór będzie naprawdę niezapomnianym przeżyciem. Koncert jest wydarzeniem biletowanym. Bilety w przedsprzedaży w cenie 35 zł dostępne są w sieci sprzedaży Ticket Pro.

Szczegóły na stronie internetowej klubu: www.old-timers.pl

W Katowicach porozmawiasz z Piramidami - Piotr Kajetan Matczuk - 22 IX 2012

Co łączy Piramidy z zabytkowymi samochodami? Połączy je niezwykły koncert w katowickim klubie "Old Timers Garage", bowiem 22 września odbędzie się tam koncert Piotra Kajetana Matczuka pt. "Rozmowa z Piramidami".

Koncert "Rozmowa z Piramidami" to muzyczne wydarzenie wysokich lotów, na którym usłyszymy autorskie kompozycje Piotra Kajetana Matczuka w oparciu o teksty Adama Mickiewicza, Juliusza Słowackiego, Cypriana Kamila Norwida i Adama Asnyka, a także wybór z pieśni Włodzimierza Wysockiego, Bułata Okudżawy, Jaromira Nohavicy, Jacquesa Brela. Koncert odbędzie się na sali koncertowej klubu "Old Timers Garage" na której na co dzień stacjonuje kolekcja ponad 30 zabytkowych samochodów. Bilety w cenie 25 zł dostępne są w sieci sprzedaży Ticket Pro na terenie całej Polski.

Szczegóły na stronie internetowej klubu: www.old-timers.pl