szukaj  |   kontakt

MATEUSZ RULSKI - Bądź sobąJacek Kadis i Michał Dzik - Martin EdenJacek Kadis - Jak ślepiec

Mężczyzna z zakolami - Łukasz Majewski

Mężczyzna z zakolami - Łukasz Majewski

"Mężczyzna z zakolami" to tytuł debiutanckiej płyty Łukasza Majewskiego. W skład programu wchodzi szesnaście autorskiech piosenek.

Zmyślony

„Zmyślony" to długo wyczekiwany, debiutancki album Marcina Skrzypczaka - gitarzysty, pieśniarza, kompozytora i autora tekstów."

Miszung

to tytuł najnowszej płyty zespołu Chwila nieuwagi. Miszung to śląski termin oznaczający mieszaninę, harmider, rozgardiasz czy bałagan. Wg. zespołu, takie cechy nosi właśnie ta płyta - jest stylistycznie i gatunkowo zróżnicowana.


PATRONATY
TROMBITA 2018

YAPA 2018

Moja Wolności 2018

NieBajka Łukasza Majewskiego

"Podróż"


strona główna » aktualności » 2011 » Wiersze z Szuflady 2011
Wiersze z Szuflady

 Już 12.04 o godz. 19.00 odbędzie się kolejna edycja konkursu poezji- Wierszy z Szuflady. Tym razem w klubie „Pod Pretekstem" (ul. Św. Marcin 80/82) w Poznaniu. Jest to pierwszy dzień Festiwalu Twórczości Studenckiej - Studencka Wiosna, organizowanego przez Niezależne Zrzeszenie Studentów Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu.

Poezja, choć nie należy do dziedziny kultury, o której wiele się mówi, cieszy się zainteresowaniem wśród studentów, o czym świadczą relacje z poprzednich edycji. To niezwykłe spotkanie z poezją, pozwala odkryć nowe talenty, podziwiać ich artystyczną twórczość i zamiłowanie do liryki. 

Na Wieczorze Poetyckim 12.04 swoje wiersze zaprezentują osoby, które przejdą I etap eliminacji(zgłoszenia do 30.03 ),również wtedy profesjonalne jury wyłoni zwycięzcę konkursu. Do wygrania czekają atrakcyjne nagrody. Wieczór uświetni muzyka fortepianowa oraz koncert wokalistów. 

Tworzysz poezję?- Twoje wiersze nie powinny leżeć w szufladzie!
Szczegóły na stronie: studenckawiosna.pl