szukaj  |   kontakt

Raz do roku - Dziękuję CiWojtek Gęsicki - Niepoczytalny bibliotekarzDąbrówka - Majewski - Monolog niesłyszących się

Mężczyzna z zakolami - Łukasz Majewski

Mężczyzna z zakolami - Łukasz Majewski

"Mężczyzna z zakolami" to tytuł debiutanckiej płyty Łukasza Majewskiego. W skład programu wchodzi szesnaście autorskiech piosenek.

Ślad po człowieku

Po wielu latach od nagrania, wreszcie ukazała się ta płyta. Płyta będąca podsumowaniem dotychczasowego okresu w twórczości oraz otwierająca nowy okres... Jaki to okres? Tego nikt nie wie, nawet autor ;-)

Miszung

to tytuł najnowszej płyty zespołu Chwila nieuwagi. Miszung to śląski termin oznaczający mieszaninę, harmider, rozgardiasz czy bałagan. Wg. zespołu, takie cechy nosi właśnie ta płyta - jest stylistycznie i gatunkowo zróżnicowana.


PATRONATY
TROMBITA 2018

YAPA 2018

Moja Wolności 2018

NieBajka Łukasza Majewskiego

"Podróż"


strona główna » aktualności » 2009 » Warszawskie Palmy - konkurs na tekst
Warszawskie Palmy - konkurs na tekst

Rusza II edycja „Warszawskiej Palmy”, konkursu satyrycznego na piosenkę, monolog, wiersz, skecz. Tegoroczny temat zaczerpnięty z Wyspiańskiego „A to Polska właśnie” - o Polsce tu i teraz.

Na Wasze teksty czekamy do 6.04.2009. Wszyscy autorzy, których teksty zostaną zaakceptowane do konkursu, będą je prezentować przed jury i publicznością 25.04.2009 w D.K. Rakowiec ul. Wiślicka 8.

Na laureatów czekać będzie Laur Warszawskiej Palmy i nagrody finansowe oraz rzeczowe. Regulamin konkursu i informacje szczegółowe już wkrótce na rakowiec.art.pl

Teksty i pytania można kierować na adres:

Dom Kultury Rakowiec
ul. Wiślicka 8
02-114 Warszawa
tel. 022 823 66 97, 022 823 66 72, 0 510 124 434