szukaj  |   kontakt

Wojtek Gęsicki - WybieramyRYKOSZEPT - Torba na Rzeczy PospoliteDariusz Rubin - Matrona - live

Mężczyzna z zakolami - Łukasz Majewski

Mężczyzna z zakolami - Łukasz Majewski

"Mężczyzna z zakolami" to tytuł debiutanckiej płyty Łukasza Majewskiego. W skład programu wchodzi szesnaście autorskiech piosenek.

Ślad po człowieku

Po wielu latach od nagrania, wreszcie ukazała się ta płyta. Płyta będąca podsumowaniem dotychczasowego okresu w twórczości oraz otwierająca nowy okres... Jaki to okres? Tego nikt nie wie, nawet autor ;-)

Miszung

to tytuł najnowszej płyty zespołu Chwila nieuwagi. Miszung to śląski termin oznaczający mieszaninę, harmider, rozgardiasz czy bałagan. Wg. zespołu, takie cechy nosi właśnie ta płyta - jest stylistycznie i gatunkowo zróżnicowana.


strona główna » relacje z imprez » rok 2011 » W górach jest wszystko co kocham - Stodoła 2011
Warszawski koncert "W górach jest wszystko co kocham"

18 XII 2011r w warszawskim klubie Stodoła obdył się koncert z cyklu "W górach jest wszystko co kocham". Był to mój drugi koncert tego cyklu w Warszawie. W poprzednim uczestniczyłem w 2010r i odbył się w klubie Proxima. Co łączyło te dwa koncerty? Ta sama spontaniczność, ta sama "dobra" energia płynąca ze sceny, choć różne występowały zespoły! Jedynym "łącznikiem" był "Dom o zielonych prograch". Co różniło? Zdecydowanie większa publiczność, która wypełniła salę Stodoły, co oznacza, że koncertu wysłuchało ok. tysiąc osób. W stodole lepsza była oprawa świetlna i lepsze brzmienie samej muzyki. Jednym słowem zmiana miejsca pozytywnie wpłynęła na imprezę!

W tym roku oprócz wymienionego już wcześniej "Domu o zielonych prograch" mieliśmy okazję posłuchać Apolinarego Polka w towarzystwie gitarzysty Mateusza Trandy, co się nie często zdarza, bo choć "chłopaki" razem zagrali na płycie "***", to na żywo trudno ich usłyszeć. Jako trzeci wystąpił kołobrzeski zespół "Cisza jak ta". Z planowanych ok. dwóch godzin, zrobiło się trzy i wszyscy bardzo dobrze się bawili.