szukaj  |   kontakt

Apolinary POlek - Kim jesteś Ojczyzno?Andrzej Marczyński - Zamiast pożegnaniaBartek Dzikowski - LULLABY

Mężczyzna z zakolami - Łukasz Majewski

Mężczyzna z zakolami - Łukasz Majewski

"Mężczyzna z zakolami" to tytuł debiutanckiej płyty Łukasza Majewskiego. W skład programu wchodzi szesnaście autorskiech piosenek.

Ślad po człowieku

Po wielu latach od nagrania, wreszcie ukazała się ta płyta. Płyta będąca podsumowaniem dotychczasowego okresu w twórczości oraz otwierająca nowy okres... Jaki to okres? Tego nikt nie wie, nawet autor ;-)

Miszung

to tytuł najnowszej płyty zespołu Chwila nieuwagi. Miszung to śląski termin oznaczający mieszaninę, harmider, rozgardiasz czy bałagan. Wg. zespołu, takie cechy nosi właśnie ta płyta - jest stylistycznie i gatunkowo zróżnicowana.


PATRONATY
TROMBITA 2018

YAPA 2018

Moja Wolności 2018

NieBajka Łukasza Majewskiego

"Podróż"


strona główna » aktualności » 2011 » V Międzynarodowy Festiwal Piosenki Turystycznej KROPKA
V Międzynarodowy Festiwal Piosenki Turystycznej KROPKA

W dniach 14-17 lipca 2011 r. w Głuchołazach odbędzie się jubileuszowa, piąta edycja V Międzynarodowego Festiwalu Piosenki Turystycznej KROPKA. Stanowi on unikalne połączenie polskiej poezji śpiewanej i ukraińskiego folku z czeską kulturą trampów.

Już dziś zarezerwujcie sobie czas w połowie lipca. Przed Wami bowiem aż cztery dni niezapomnianych wrażeń. Festiwal zaczyna się w CZWARTEK - sceną Offową, na której zaprezentują się najmłodsze zespoły z nurtu piosenki studenckiej. Podczas kolejnych dni w swój poetycko-muzyczny świat przeniesie Was kilkudziesięciu wykonawców z Krainy Łagodności, prezentujących różne style i klimaty artystyczne. PIĄTEK, jak i w latach poprzednich, będzie należał do najznamienitszych zespołów polskiej sceny poetyckiej (m.in. Robert Kasprzycki, Lubelska Federacja Bardów, ukraińska AtmAsfera). SOBOTA to przede wszystkim Przegląd Utworów z Charakterem (PUCH), czyli konkurs dla młodych wykonawców. Sobotni, wieczorny koncert będzie składał się z dwóch części: "W górach folkowo" oraz "W górach jest wszystko co kocham", gdzie usłyszycie piosenki rodem z górskich szlaków (m.in. Orkiestra Św. Mikołaja, Słodki Całus od Buby, Dom o Zielonych Progach, Cisza jak Ta). NIEDZIELNE popołudnie zarezerwowane jest tradycyjnie dla laureatów PUCHu oraz dla Trampskiej Hudby. Tegoroczną gwiazdą niedzielnego wieczoru będzie czeski Čehomor! Jednym słowem mnóstwo śpiewania na scenie i poza nią, a wszystko to w klimacie zaczarowanego miasteczka, jakim są Głuchołazy, a przede wszystkim w otoczeniu pięknych Gór Opawskich.

Więcej informacji: http://kropka.art.pl/2011