szukaj  |   kontakt

Jacek Gutry & Gut-muzyk - Szalona żonaNoro Lim - Nie odchodźTomasz Rokosz - Kolęda

Mężczyzna z zakolami - Łukasz Majewski

Mężczyzna z zakolami - Łukasz Majewski

"Mężczyzna z zakolami" to tytuł debiutanckiej płyty Łukasza Majewskiego. W skład programu wchodzi szesnaście autorskiech piosenek.

Ślad po człowieku

Po wielu latach od nagrania, wreszcie ukazała się ta płyta. Płyta będąca podsumowaniem dotychczasowego okresu w twórczości oraz otwierająca nowy okres... Jaki to okres? Tego nikt nie wie, nawet autor ;-)

Miszung

to tytuł najnowszej płyty zespołu Chwila nieuwagi. Miszung to śląski termin oznaczający mieszaninę, harmider, rozgardiasz czy bałagan. Wg. zespołu, takie cechy nosi właśnie ta płyta - jest stylistycznie i gatunkowo zróżnicowana.


PATRONATY
TROMBITA 2018

YAPA 2018

Moja Wolności 2018

NieBajka Łukasza Majewskiego

"Podróż"


strona główna » aktualności » 2016 » Urodziny Tawerny Korsarz w Warszawie
Urodziny Tawerny Korsarz w Warszawie

W dniach 19-21. lutego odbędą 6. urodziny warszawskiej Tawerny Korsarz. Niech nie zwodzi Was nazwa lokalu - co prawda miłośnicy piosenki żeglarskiej mogą świętować, ale fani twórczości Jacka Kaczmarskiego też mogą już rezerwować ten weekend.

Rozkład jazdy:
- piątek od 20:00 - B.O.R.Y i Stara Kuźnia
- sobota od 20:00 - O.D.N.
- niedziela od 19:00 - Artur Kaczor Kaczorek, Grupa w obiektywie

Więcej informacji znajduje się na stronie tawerny oraz facebooku.

Jeśli chcecie wygrać wejściówkę na urodziny Korsarza to śledźcie uważnie naszego facebooka :-)

Czym jest Tawerna Korsarz? Lokal dedykowany jest w szczególnoœci miłoœnikom szant, lecz nie tylko. Na scenie regularnie pojawiajš się najlepsze polskie zespoły muzyki żeglarskiej. Horyzonty muzyczne Korsarza wybiegajš jednak poza gatunki marynistyczne - program artystyczny z pewnoœciš nie raz zaskoczy stałych bywalców. Nie ważne, zatem, czy bliski jest Ci œwiat morskich opowieœci, chcesz spędzić ciekawy wieczór w niepowtarzalnej atmosferze, czy po prostu szukasz miejsca na spotkanie z przyjaciółmi. Korsarz zaprasza Cię na wspólny rejs!