szukaj  |   kontakt

Agata Gałach - Drzwi wpółuchylone
Apolinary POlek - Ostatnia wędrówka Jasia Huśtawki
Lądowe Ptaki - Poranek

Mężczyzna z zakolami - Łukasz Majewski

Mężczyzna z zakolami - Łukasz Majewski

"Mężczyzna z zakolami" to tytuł debiutanckiej płyty Łukasza Majewskiego. W skład programu wchodzi szesnaście autorskiech piosenek.

Ślad po człowieku

Po wielu latach od nagrania, wreszcie ukazała się ta płyta. Płyta będąca podsumowaniem dotychczasowego okresu w twórczości oraz otwierająca nowy okres... Jaki to okres? Tego nikt nie wie, nawet autor ;-)

Miszung

to tytuł najnowszej płyty zespołu Chwila nieuwagi. Miszung to śląski termin oznaczający mieszaninę, harmider, rozgardiasz czy bałagan. Wg. zespołu, takie cechy nosi właśnie ta płyta - jest stylistycznie i gatunkowo zróżnicowana.


Tomek Hernik - Kasprzycki Band w łódzkim Zapiecku
Tomek HernikTomek Hernik Tomek HernikTomek Hernik
Tomek HernikTomek Hernik Tomek HernikTomek Hernik Tomek Hernik

Usłyszeliśmy także wspaniałego, ciężkiego "Proroka nieśmiałych", czyli mój absolutnie ulubiony utwór z tej płyty. Następnie rewelacyjnie zagrali piosenkę zatytułowaną "Kay
i Gerda" oraz drugą cześć tej opowieści czyli "Z ruchu moich ust". Muzycznie koncert był świetny - osobiście najbardziej strzygłam uszami na dźwięk akordeonu i puzonu, bo były dla mnie najbardziej egzotyczne - grał na nich Tomek Hernik. Na zakończenie pierwszej części pojawiły się "Winda VII" i prześliczny "Sen o nim".