szukaj  |   kontakt

Szymek Zychowicz - Anna od cokołówPiotr Szauer - ŚwiadomośćJarek Wasik - Dotykanie

Mężczyzna z zakolami - Łukasz Majewski

Mężczyzna z zakolami - Łukasz Majewski

"Mężczyzna z zakolami" to tytuł debiutanckiej płyty Łukasza Majewskiego. W skład programu wchodzi szesnaście autorskiech piosenek.

Ślad po człowieku

Po wielu latach od nagrania, wreszcie ukazała się ta płyta. Płyta będąca podsumowaniem dotychczasowego okresu w twórczości oraz otwierająca nowy okres... Jaki to okres? Tego nikt nie wie, nawet autor ;-)

Zmyślony

„Zmyślony" to długo wyczekiwany, debiutancki album Marcina Skrzypczaka - gitarzysty, pieśniarza, kompozytora i autora tekstów."


PATRONATY
TROMBITA 2018

YAPA 2018

Moja Wolności 2018

NieBajka Łukasza Majewskiego

"Podróż"


strona główna » aktualności » 2009 » Teledysk i singiel zespołu Dziewczyny
Teledysk i singiel zespołu Dziewczyny
zespół Dziewczyny - singiel NigdyZespół powstał w 2008 roku. Początkowo dziewczyny występowały jako duet Anna Karamon i Aleksandra Nowak z akompaniamentem charyzmatycznego gitarzysty - Krzysztofa Łochowicza. W tym składzie trio pojawiło się na różnych festiwalach, odnosząc sukcesy, a przede wszystkim zdobywając serca publiczności. Krzysztof oprócz tworzenia aranży był i jest ogniwem łagodzącym temperamenty dziewczyn. Po pewnym czasie A.K i A.N dały mu się na tyle we znaki iż, postanowił  utemperować dziewczyny sporą dawką testosteronu - tak powstał zespół (2009). Chłopcy grają na: bębnach - Artur Lipiński, instrumentach perkusyjnych - Bogusz Wekka, na kontrabasie - Maciek Matysiak.

Zespół ukończył pracę nad singlem "Nigdy" i teledyskiem "Chimera". "Nigdy" jest zapowiedzią płyty "Dziewczyny z sąsiedztwa", której premiera odbędzie się 8 marca 2010.
 

zobacz teledysk "Chimera"