szukaj  |   kontakt

Agata Gałach - Drzwi wpółuchyloneAdsu - Taniec wariataJacek Gutry - Tyci taci sen

Mężczyzna z zakolami - Łukasz Majewski

Mężczyzna z zakolami - Łukasz Majewski

"Mężczyzna z zakolami" to tytuł debiutanckiej płyty Łukasza Majewskiego. W skład programu wchodzi szesnaście autorskiech piosenek.

Ślad po człowieku

Po wielu latach od nagrania, wreszcie ukazała się ta płyta. Płyta będąca podsumowaniem dotychczasowego okresu w twórczości oraz otwierająca nowy okres... Jaki to okres? Tego nikt nie wie, nawet autor ;-)

Zmyślony

„Zmyślony" to długo wyczekiwany, debiutancki album Marcina Skrzypczaka - gitarzysty, pieśniarza, kompozytora i autora tekstów."


PATRONATY
TROMBITA 2018

YAPA 2018

Moja Wolności 2018

NieBajka Łukasza Majewskiego

"Podróż"


strona główna » aktualności » 2014 » Teledysk do piosenki "Wiosna" Joanny Kondrat
Teledysk do piosenki "Wiosna" Joanny Kondrat

Joanna Kondrat to wokalistka, aranżerka, twórczyni niebagatelnych tekstów, autorka debiutanckiej płyty „Samosie", zwyciężczyni 49. Krajowego Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu (Debiutów 2012), nagrodzona nagrodą specjalną Programu Trzeciego Polskiego Radia na tym samym festiwalu. Jej twórczość została doceniona przez wielu najznakomitszych krytyków muzycznych w Polsce - m.in. przez red. Marka Niedźwieckiego oraz Elżbietę Zapendowską. Od 2009 roku we współpracy z Filharmonią Łódzką realizuje projekt „Chopin. Powroty". Współpracuje z najlepszymi instrumentalistami na świecie - m .in. z Tubis Trio - autorami 5. najlepszej jazzowej płyty na świecie, wg prestiżowego brytyjskiego magazynu „Jazzwise".