szukaj  |   kontakt

Anita Rożek - SyzyfAgata Gałach - Przystanek Ziemia ŚwiętaDrużyna Wawrzyna - Jaki Pan taki kram - Postulat nr 13 (live)

Mężczyzna z zakolami - Łukasz Majewski

Mężczyzna z zakolami - Łukasz Majewski

"Mężczyzna z zakolami" to tytuł debiutanckiej płyty Łukasza Majewskiego. W skład programu wchodzi szesnaście autorskiech piosenek.

Ślad po człowieku

Po wielu latach od nagrania, wreszcie ukazała się ta płyta. Płyta będąca podsumowaniem dotychczasowego okresu w twórczości oraz otwierająca nowy okres... Jaki to okres? Tego nikt nie wie, nawet autor ;-)

Zmyślony

„Zmyślony" to długo wyczekiwany, debiutancki album Marcina Skrzypczaka - gitarzysty, pieśniarza, kompozytora i autora tekstów."


PATRONATY
TROMBITA 2018

YAPA 2018

Moja Wolności 2018

NieBajka Łukasza Majewskiego

"Podróż"


strona główna » relacje z imprez » rok 2006 » TKT 8 XII 2006
III Tczewski Konkurs Twórczości - Tczew 8 XII 2006
W dniu 8 XII w Tczewie odbył się III Tczewski Konkurs Twórczości. Impreza choć "młoda", bo odbyła się dopiero po raz trzeci, była bardzo udana.
Jerzy Dziedziczak | 
Wśród uczestników przeważały osoby bardzo młode, poniżej 20 lat, co samo w sobie jest bardzo krzepiące. Chodzi o to, że jest jeszcze młodzież, której coś jednak chce się robić.
Zdecydowana większość zespołów i solistów była z samego Tczewa bądź pobliskich miejscowości, choć byli też wykonawcy z innych rejonów kraju, jak na przykład zespół KMT z Turku.


foto: zespół KMT

zaspół KMT z Turku - III Konkus Twórczości Tczew 2006 zespół KMT z Turku - III Konkus Twórczości Tczew 2006 zespół KMT z Turku
 zespół KMT z Turku  zespół KMT z Turku zespół KMT z Turku

Przesłuchania konkursowe rozpoczęły się o godzinie 12.00 w sali Tczewskiego Centrum Kultury, poprzedziły je tzw. "próby mikrofonowe", podczas których każdy uczestnik miał szansę zapoznać się z warunkami odsłuchowymi panującymi na scenie. Dziwne jak dla mnie było to, że osoba nagłaśniająca konkurs była na samym końcu sali u góry
(jak w kinie) i jak się nam wszystkim wydawało, za szklanym oknem. Może to taki lokalny styl pracy?

Opublikowany: 2006-12-11 22:00:00
Strony: