szukaj  |   kontakt

Anita Rożek - SyzyfJacek Gutry & Gut-muzyk - Szalona żonaMariusz Orzechowski - Idiota

Ślad po człowieku

Po wielu latach od nagrania, wreszcie ukazała się ta płyta. Płyta będąca podsumowaniem dotychczasowego okresu w twórczości oraz otwierająca nowy okres... Jaki to okres? Tego nikt nie wie, nawet autor ;-)

Zmyślony

„Zmyślony" to długo wyczekiwany, debiutancki album Marcina Skrzypczaka - gitarzysty, pieśniarza, kompozytora i autora tekstów."

Miszung

to tytuł najnowszej płyty zespołu Chwila nieuwagi. Miszung to śląski termin oznaczający mieszaninę, harmider, rozgardiasz czy bałagan. Wg. zespołu, takie cechy nosi właśnie ta płyta - jest stylistycznie i gatunkowo zróżnicowana.


PATRONATY
TROMBITA 2018

YAPA 2018

Moja Wolności 2018

NieBajka Łukasza Majewskiego

"Podróż"


strona główna » aktualności » 2015 » SMAK 2015 - nadchodzi koniec okresu zgłoszeń do konkursu
SMAK 2015 - nadchodzi koniec okresu zgłoszeń do konkursu

plakat imprezy

Od 16. do 17. października w zachodniopomorskim Myśliborzu odbędzie się XXXVI Ogólnopolskie Spotkanie Młodych Autorów i Kompozytorów Piosenki „SMAK” im. Jonasza Kofty. Według organizatorów będzie to świetna okazja do przedstawienia swojej twórczości oraz spotkania się z profesjonalnymi twórcami.

W tym roku konsultantami muzycznymi oraz jurorami w konkursie będą: Bogusław Nowicki, Andrzej „e-moll” Kowalczyk oraz Artur Orzech. Dla zainteresowanych będzie możliwy udział w warsztatach realizacji dźwięku.

Przypominamy, że zgłoszenia na konkurs można wysyłać do 28. września. Więcej informacji o zgłoszeniach można znaleźć na stronie festiwalu.