szukaj  |   kontakt

RYKOSZEPT - Torba na Rzeczy Pospolite
Dąbrówka - Majewski - Monolog niesłyszących się
Piotr Szauer - Z nadzieją

Mężczyzna z zakolami - Łukasz Majewski

Mężczyzna z zakolami - Łukasz Majewski

"Mężczyzna z zakolami" to tytuł debiutanckiej płyty Łukasza Majewskiego. W skład programu wchodzi szesnaście autorskiech piosenek.

Ślad po człowieku

Po wielu latach od nagrania, wreszcie ukazała się ta płyta. Płyta będąca podsumowaniem dotychczasowego okresu w twórczości oraz otwierająca nowy okres... Jaki to okres? Tego nikt nie wie, nawet autor ;-)

Zmyślony

„Zmyślony" to długo wyczekiwany, debiutancki album Marcina Skrzypczaka - gitarzysty, pieśniarza, kompozytora i autora tekstów."


strona główna » relacje z imprez » rok 2007 » Myślibórz - SMAK 2007
XXIX Spotkania Młodych Autorów i Kompozytorów - SMAK 2007 cd.

Arkadiusz Wiącko - Szczecin – filozoficzne bossanovy, słuszne, nieco poetyckie, ale... szkoda, że dopowiedziane, 'kawanaławizm'. A altruizm proszę Pana to podobno wyższa forma egoizmu. Może napiszemy o tym po piosence i się pokłócimy dwaj tetrycy? Coś się będzie działo. A śpiewa pan i gra bardzo przyzwoicie. Mogli jury zauważyć.

VERTIGO

Vertigo – Trzebinia – fajnie zagrali, prosto, ale mile dla ucha. Wokalistka wygląda na lat niespełna 15, a śpiewa jakby miała dwakroć więcej. Słowa sensowne – cóż więcej chcieć. Nagroda specjalna.Monika Załoga – Szczecin – pięknie śpiewa, nieźle komponuje, potrafi też napisać dobry Monika Załogatekst. "Apteczka" – bardzo sprawny tekst – polecam taką apteczkę słów niektórym autorom – muzyczka mnie nie do końca przekonała, ale druga piosenka – "Między nami"
i owszem muzyka i tekst prima sort! Mazurek dobrze zagrał na gitarze, Karolina na pianie, porwał mnie ten kawałek, jest w nim odrobina szaleństwa, tego co odróżnia rzemiosło od sztuki.
I Monika to wydobyła – wyróżnienie i nominacja na Studencki.


I to by było na tyle – pisałem to wszystko z dziesięć godzin – więc za słowa krytyki nie bić – bo wolność (słowa także) to powietrza haust dla płuc...

Opublikowany: 2007-12-11 20:20:00
Strony: