szukaj  |   kontakt

Gabriela Lencka - EmesisAndrzej Marczyński - Piosenka dla gapowiczaDąbrówka - Majewski - Monolog niesłyszących się

Mężczyzna z zakolami - Łukasz Majewski

Mężczyzna z zakolami - Łukasz Majewski

"Mężczyzna z zakolami" to tytuł debiutanckiej płyty Łukasza Majewskiego. W skład programu wchodzi szesnaście autorskiech piosenek.

Ślad po człowieku

Po wielu latach od nagrania, wreszcie ukazała się ta płyta. Płyta będąca podsumowaniem dotychczasowego okresu w twórczości oraz otwierająca nowy okres... Jaki to okres? Tego nikt nie wie, nawet autor ;-)

Zmyślony

„Zmyślony" to długo wyczekiwany, debiutancki album Marcina Skrzypczaka - gitarzysty, pieśniarza, kompozytora i autora tekstów."


PATRONATY
TROMBITA 2018

YAPA 2018

Moja Wolności 2018

NieBajka Łukasza Majewskiego

"Podróż"


strona główna » aktualności » 2011 » SMAK 14-16 października 2011r
SMAK 14-16 października 2011r

Spotkania Młodych Autorów i Kompozytorów Piosenki „SMAK” im. Jonasza Kofty w Myśliborzu od chwili powstania miały ideę poszukiwania młodych talentów, a charakter seminariów, zajęć praktycznych i warsztatów twórczych oraz prezentowanie własnej twórczości był nowatorski na mapie imprez dla amatorów w Polsce. Przez te 33 lata przewinęło się mnóstwo młodzieży z całego kraju, poetów i muzyków, piszących teksty, komponujących muzykę, wykonujących własne utwory, objawiło się również wiele talentów sławnych twórców i wykonawców, dzisiaj już profesjonalistów.

W tym roku konsultantami będą:
Marek Dutkiewicz 
 Janusz Koman Krzysztof Heering

 Leszek Szopa

Tradycyjnie podczas SMAK-u zapraszamy na imprezy towarzyszące w piątek 14 października 2011r zaprezentuje się Szymon Wydra z zespołem Carpe Diem w akustycznym koncercie. W sobotę 15 października 2011r. zaprosimy na koncert wielokrotnego laureata naszej imprezy i wielu licznych nagród artystycznych, autora tekstów i kompozytora Mariusza Ozia Orzechowskiego.

Szymon WydraMariusz Oziu Orzechowski