szukaj  |   kontakt

Apolinary POlek - Ostatnia wędrówka Jasia HuśtawkiŁukasz Jakubowski - Gminny TurniejRYKOSZEPT - Torba na Rzeczy Pospolite

Mężczyzna z zakolami - Łukasz Majewski

Mężczyzna z zakolami - Łukasz Majewski

"Mężczyzna z zakolami" to tytuł debiutanckiej płyty Łukasza Majewskiego. W skład programu wchodzi szesnaście autorskiech piosenek.

Zmyślony

„Zmyślony" to długo wyczekiwany, debiutancki album Marcina Skrzypczaka - gitarzysty, pieśniarza, kompozytora i autora tekstów."

Miszung

to tytuł najnowszej płyty zespołu Chwila nieuwagi. Miszung to śląski termin oznaczający mieszaninę, harmider, rozgardiasz czy bałagan. Wg. zespołu, takie cechy nosi właśnie ta płyta - jest stylistycznie i gatunkowo zróżnicowana.


PATRONATY
TROMBITA 2018

YAPA 2018

Moja Wolności 2018

NieBajka Łukasza Majewskiego

"Podróż"


strona główna » aktualności » 2007 i 2008 » Singiel Bartka Dzikowskiego
Bartek Dzikowski nagrał singiel

 Bartek Dzikowski nagrał singiel zawierający trzy autorskie piosenki: 'Look At The Stars', 'Blue Sky' i 'Sleepwalking'. Singiel ten jest wstępem do autorskiej płyty której nagrania niebawem się rozpoczną. Singiel był nagrywany od stycznia do marca 2008r. Producentem muzycznym był Pawel BZIM Zarecki, który znany jest ze prac przy produkcji większości płyt Anny Marii Jopek, Doroty Miskiewicz, Mieczysława Szcześniaka, TGD, Mateo i wielu innych.

Większości nagrań dokonano w BZIM Studio (realizator Paweł BZIM Zarecki), oprócz basu i perkusji które nagrano w Izabelin Studio C w Łomiankach (realizator Andrzej Karp).

W nagraniach udział wzięli:
Bartek Dzikowski - wokal, gitara akustyczna
Ola Chludek - chórki
Pawel BZIM Zarecki - keybords, programowanie
Henryk Miśkiewicz - klarnet, sax
Waldek Lewandowski - gitara elektryczna
Robert Kubiszyn - gitara basowa
Filip Woźniak - perkusja

Mix - Robert Szydło
Mastering - Marcin Bors

Posłuchaj nagrania 'Sleepwalking'.

Aktualnie Bartek jest w trakcie przygotowywania trasy koncertowej promującej przyszłą płytę. Info w sprawach koncertowych można wysyłać na adres:

Zobacz profil na myspace: http://www.myspace.com/barteksmusic