szukaj  |   kontakt

Łukasz Jakubowski - Gminny TurniejKamila Kraus - BrajlemWojtek Gęsicki - Niepoczytalny bibliotekarz

Mężczyzna z zakolami - Łukasz Majewski

Mężczyzna z zakolami - Łukasz Majewski

"Mężczyzna z zakolami" to tytuł debiutanckiej płyty Łukasza Majewskiego. W skład programu wchodzi szesnaście autorskiech piosenek.

Zmyślony

„Zmyślony" to długo wyczekiwany, debiutancki album Marcina Skrzypczaka - gitarzysty, pieśniarza, kompozytora i autora tekstów."

Miszung

to tytuł najnowszej płyty zespołu Chwila nieuwagi. Miszung to śląski termin oznaczający mieszaninę, harmider, rozgardiasz czy bałagan. Wg. zespołu, takie cechy nosi właśnie ta płyta - jest stylistycznie i gatunkowo zróżnicowana.


strona główna » relacje z imprez » rok 2014 » Rozbrajający tercet piżamowy - "Domowe melodie" na 35 PPA
Rozbrajający tercet piżamowy - "Domowe melodie" na 35 PPA

Staszek Czyżewski (kontrabas), Kuba Dykiert (perkusja, gitara), Justyna Chowaniak (pianino, wokal) stworzyli sympatyczny piżamowy tercet, który porwał z miejsc publiczność 35. PPA.

Jerzy Dziedziczak | 

W sobotę zespół wystąpił na Dużej Scenie Impartu przy wtórze wyśpiewujących z Justyną Chowaniak fanów. „Grażka, Grażka, weź przestań , bo do nieba nie pójdziesz...” , „A ja lubiłam Zbyszka, takim jakim był...”- brzmiało ze sceny i z widowni.

Domowe Melodie nie nagrywają swoich piosenek w kosztownych studiach, nie korzystają z usług przemądrzałych producentów i doradców od public relations, nie kręcą szybko zmontowanych teledysków, nie udzielają wywiadów kolorowym magazynom. Wolą naturalne obrazki z życia.

Domowe Melodie są grupą przyjaciół, która swoje piosenki rejestruje w domu, na instrumentach niekoniecznie najwyższej jakości i z wykorzystaniem domowych sprzętów, z założeniem, że mają brzmieć jak przeciwieństwo muzyki dopasowanej do kosztownego zestawu hi-fi. I doskonale sprawdzają się w sytuacji koncertowej jako przesympatyczny tercet piżamowy.

Opublikowany: 2014-04-03 16:00:00