szukaj  |   kontakt

Włodek Mazoń i Vis a Vis - CzłowieczekSzymon Zychowicz - Boże, który wieszKatarzyna Brzozowska - Kołysanka

Ślad po człowieku

Po wielu latach od nagrania, wreszcie ukazała się ta płyta. Płyta będąca podsumowaniem dotychczasowego okresu w twórczości oraz otwierająca nowy okres... Jaki to okres? Tego nikt nie wie, nawet autor ;-)

Zmyślony

„Zmyślony" to długo wyczekiwany, debiutancki album Marcina Skrzypczaka - gitarzysty, pieśniarza, kompozytora i autora tekstów."

Miszung

to tytuł najnowszej płyty zespołu Chwila nieuwagi. Miszung to śląski termin oznaczający mieszaninę, harmider, rozgardiasz czy bałagan. Wg. zespołu, takie cechy nosi właśnie ta płyta - jest stylistycznie i gatunkowo zróżnicowana.PATRONATY
TROMBITA 2018

YAPA 2018

Moja Wolności 2018

NieBajka Łukasza Majewskiego

"Podróż"


strona główna » aktualności » 2013 » Reminiscencje Poezji Śpiewanej - Agnieszka Osiecka
Reminiscencje Poezji Śpiewanej - Agnieszka Osiecka

Elżbieta Adamiak, Andrzej Poniedzielski, Mariusz Lubomski - będą gwiazdami Reminiscencji Poezji Śpiewanej - Agnieszki Osieckiej, które odbędą się w Filharmonii Opolskiej już 7 i 8 grudnia o 19.00. W Opolu szykuje się uczta literacko muzyczna. Na początek wystąpią artyści, którzy w tym roku zdobywali najwyższe nagrody na festiwalach piosenki literackiej w Polsce. Spośród nich publiczność, a więc my na sali, oraz my w internecie, wybierzemy laureata, który z Opola wyjedzie z nagrodą w kwocie 5 tys. zł. ufundowaną przez Muzeum Polskiej Piosenki. Artyści wykonają trzy piosenki, dwie autorskie oraz jedną do słów Agnieszki Osieckiej, bo festiwal organizowany jest z okazji emisji monety Agnieszka Osiecka w ramach cyklu "Polska Muzyka Rozrywkowa", które emituje Narodowy Bank Polski.

Głosowanie na artystów odbędzie się na profilu www.facebook.com/reminiscencje.
Konkurs będzie transmitowany w radiu Opole, ale także w internecie (wizja i fonia). Na koniec pierwszego dnia wystąpi Ela Adamiak. Drugi dzień to oczywiście rozstrzygnięcie konkursu oraz koncert zwycięzcy festiwalu, a na koniec koncert Mariusza Lubomskiego. Całość poprowadzi Andrzej Poniedzielski.

Plakat