szukaj  |   kontakt

Agata Gałach - Drzwi wpółuchylone
Drużyna Wawrzyna - Wilga
Gabriela Lencka - Niegramatyczne Rozmowy

Mężczyzna z zakolami - Łukasz Majewski

Mężczyzna z zakolami - Łukasz Majewski

"Mężczyzna z zakolami" to tytuł debiutanckiej płyty Łukasza Majewskiego. W skład programu wchodzi szesnaście autorskiech piosenek.

Ślad po człowieku

Po wielu latach od nagrania, wreszcie ukazała się ta płyta. Płyta będąca podsumowaniem dotychczasowego okresu w twórczości oraz otwierająca nowy okres... Jaki to okres? Tego nikt nie wie, nawet autor ;-)

Miszung

to tytuł najnowszej płyty zespołu Chwila nieuwagi. Miszung to śląski termin oznaczający mieszaninę, harmider, rozgardiasz czy bałagan. Wg. zespołu, takie cechy nosi właśnie ta płyta - jest stylistycznie i gatunkowo zróżnicowana.


Joanna Kondrat - koncert 'Coś dla ucha i dla ducha' w Zapiecku

Joanna KondratJoanna KondratJoanna Kondrat
Joanna Kondrat Joanna KondratJoanna KondratJoanna Kondrat
Joanna Kondrat i Kszysztof NapiórkowskiJoanna Kondrat i Kszysztof NapiórkowskiJoanna Kondrat i Kszysztof Napiórkowski
Joanna KondratJoanna KondratJoanna Kondrat
Joanna Kondrat i Kszysztof NapiórkowskiJoanna KondratJoanna Kondrat

 

Koncert 'Coś dla ucha i dla ducha' był okazją, żeby na scenie łódzkiego Zapiecka podziwiać uroczą Joannę Kondrat z Bartoszyc. Na instrumencie o wdzięcznej nazwie piano Rhodes akompaniował jej Krzysztof Napiórkowski. Asia zaprezentowała następujące piosenki: "Jeszcze nie teraz" (sł. Joanna Kondrat, muz. Marcin Kiełbasa, Joanna Kondrat), "Kolej rzeczy", "Kawa", "Zatrzymuję czas", "Zielono mi" Agnieszki Osieckiej oraz utwór, którego refren rozpoczyna się od słów "Szkoda czasu na smak...".