szukaj  |   kontakt

Mariusz Orzechowski - IdiotaAndrzej Marczyński - Piosenka dla gapowiczaJacek Gutry - Tyci taci sen

Ślad po człowieku

Po wielu latach od nagrania, wreszcie ukazała się ta płyta. Płyta będąca podsumowaniem dotychczasowego okresu w twórczości oraz otwierająca nowy okres... Jaki to okres? Tego nikt nie wie, nawet autor ;-)

Zmyślony

„Zmyślony" to długo wyczekiwany, debiutancki album Marcina Skrzypczaka - gitarzysty, pieśniarza, kompozytora i autora tekstów."

Miszung

to tytuł najnowszej płyty zespołu Chwila nieuwagi. Miszung to śląski termin oznaczający mieszaninę, harmider, rozgardiasz czy bałagan. Wg. zespołu, takie cechy nosi właśnie ta płyta - jest stylistycznie i gatunkowo zróżnicowana.


PATRONATY
TROMBITA 2018

YAPA 2018

Moja Wolności 2018

NieBajka Łukasza Majewskiego

"Podróż"


strona główna » relacje z imprez
Nasze relacje z imrez, w których uczestniczymy

W tym dziale znajdują się relacje z imprez, koncertów, festiwali, w których uczestniczyliśmy ;-) Można tu między innymi obejrzeć zdjęcia i filmiki video, przeczytać o wyniesionych wrażeniach, a także posłuchać fragmentów dźwiękowych.

Nowości w dziale relacje:
filtruj: wszystkie · 2015 · 2014 · 2013 · 2012 · 2011 · 2010 · 2009 · 2008
Fotorelacja: YAPA 2016 - dzień 1.
poniedziałek, 21 marca 2016ISAK.PL

Niedawno zapowiadaliśmy tegoroczną edycje Yapy… to były dla nas jak zwykle niezapomniane i wyjątkowe trzy dni koncertów. Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z 1. dnia wydarzenia.  

Fotorelacja: Urodziny Korsarza 2016 - dzień 3.
wtorek, 23 lutego 2016ISAK.PL

Tak jak niedawno informowaliśmy w dniach 19-21. lutego odbyły się Urodziny Tawerny Korsarz. Oto nasza fotorelacja z 2. dnia koncertów, czyli występu Artura „Kaczora” Kaczorka oraz Grupy w obiektywie.  

Fotorelacja: Urodziny Korsarza 2016 - dzień 2.
wtorek, 23 lutego 2016ISAK.PL

Tak jak niedawno informowaliśmy w dniach 19-21. lutego odbyły się Urodziny Tawerny Korsarz. Oto nasza fotorelacja z 2. dnia koncertów, czyli występu Orkiestry Dni Naszych.  

Fotorelacja: Urodziny Korsarza 2016 - dzień 1.
poniedziałek, 22 lutego 2016ISAK.PL

Tak jak niedawno informowaliśmy w dniach 19-21. lutego odbyły się Urodziny Tawerny Korsarz. Oto nasza fotorelacja z 1. dnia koncertów, czyli występu zespołów Stara Kuźnia oraz B.O.R.Y.  

39. Nocne Spotkanie Literacko-Muzyczne - koncert galowy - zjawiskowy Grzegorz Turnau
wtorek, 8 grudnia 2015ISAK.PL

W sobotni wieczór, 28 listopada, w CS Impart podczas koncertu galowego 39. Nocnego Spotkania Literacko-Muzycznego wystąpił Grzegorz Turnau z zespołem. Pierwszą część wieczoru opanowali konkursowicze - finaliści Spotkań, którzy pod przyjazną kuratelą organizatora - Piotra Guzka - prezentowali po dwa utwory utrzymane w stylistyce tak zwanej piosenki autorskiej, literackiej i kabaretowej.  

39. Nocne Spotkanie Literacko–Muzyczne - koncert finalistów
wtorek, 8 grudnia 2015ISAK.PL

W andrzejkowy, sobotni wieczór widzowie Impartu zamiast lać wosk i wróżyć z kart lub fusów zamienili się w słuchaczy 39. Nocnego Spotkania Literacko-Muzycznego. I nie ma w tym nic nadzwyczajnego, bo zdarzenie artystyczne organizowane przez Piotra Guzka od lat przyciąga wiernych fanów i nowych zwolenników.  

Atramentowo-terapeutyczna Stanisława Celińska - doskonały koncert w Imparcie
wtorek, 3 listopada 2015ISAK.PL

Podczas koncertu we wrocławskim Imparcie Stanisława Celińska – z towarzyszeniem zespołu – zaśpiewała utwory z płyty zatytułowanej „Atramentowa” i z premierowego „Suplementu”. Aktorka odgrywała swoją kolejną wspaniałą rolę – pieśniarki, która wie, o czym śpiewa i wie, jak przyciągnąć słuchacza, wykorzystując pełną paletę barw i emocji.    

Fotorelacja: „Wbrew Pozorom” 25. września w Gliwicach
piątek, 2 października 2015ISAK.PL

Zgodnie z wcześniejszymi informacjami 25. września w Gliwicach odbył się koncert zespołu „Wbrew Pozorom”, na którym została zaprezentowana najnowsza płyta „Miliony gwiazd”. Niestety nie udało nam się dotrzeć na nieoficjalną część, czyli nocne śpiewanki, ale udało nam się za to przygotować krótką fotorelację z wydarzenia.  

Fotorelacja: Lubelska Federacja Bardów 24. września w Lublinie
piątek, 2 października 2015ISAK.PL

Zgodnie z zapowiedzią 24. września w Lublinie odbył się koncert Marka Andrzejewskiego oraz Kachy Wasilewskiej. Mimo zajętych wszystkich miejsc w restauracji Hades udało nam się przemknąć do środka i złapać kilka ujęć z wieczoru pełnego świetnej muzyki. Zapraszamy do obejrzenia (bardzo) krótkiej fotorelacji z wydarzenia.  

Fotorelacja: III Festiwal Piosenki Dołującej 2015
niedziela, 6 września 2015ISAK.PL

5. września 2015 w podpiaseczyńskim Uroczysku Zimne Doły odbył się III Festiwal Piosenki Dołującej. W trakcie występów mieliśmy do czynienia z dołującymi występami konkursowymi, dołującymi zapowiedziami Andrzeja Poniedzielskiego, dołującym reczitalem Andrzeja Poniedzielskiego, dołującym występem części Słodkiego Całusa od Buby, corocznie dołującym występem Transgrajpolu oraz dołującym występem Mariusza Lubomskiego wraz z zespołem.