szukaj  |   kontakt

Tomasz Rokosz - Dla HemingwayaMariusz Orzechowski - IdiotaPiotr Szauer - Nocny blues w a-moll

Mężczyzna z zakolami - Łukasz Majewski

Mężczyzna z zakolami - Łukasz Majewski

"Mężczyzna z zakolami" to tytuł debiutanckiej płyty Łukasza Majewskiego. W skład programu wchodzi szesnaście autorskiech piosenek.

Ślad po człowieku

Po wielu latach od nagrania, wreszcie ukazała się ta płyta. Płyta będąca podsumowaniem dotychczasowego okresu w twórczości oraz otwierająca nowy okres... Jaki to okres? Tego nikt nie wie, nawet autor ;-)

Miszung

to tytuł najnowszej płyty zespołu Chwila nieuwagi. Miszung to śląski termin oznaczający mieszaninę, harmider, rozgardiasz czy bałagan. Wg. zespołu, takie cechy nosi właśnie ta płyta - jest stylistycznie i gatunkowo zróżnicowana.


PATRONATY
TROMBITA 2018

YAPA 2018

Moja Wolności 2018

NieBajka Łukasza Majewskiego

"Podróż"


strona główna » aktualności » 2011 » Recital Artura Gotza w Radio Gdańsk
Recital Artura Gotza w Radio Gdańsk

W sobotę 3 września 2011r. Artur Gotz wystąpi ze swoim recitalem piosenki kabaretowej „Obiekt seksualny" w Studio Koncertowym im. Janusza Hajduna Polskiego Radia Gdańsk. Koncert będzie transmitowany na antenie radia od 20.05 do 22.30 w ramach cyklu „Muzyczne wędrówki".

To już drugi koncert radiowy Artura Gotza, pół roku temu z wielkim powodzeniem wystąpił w Radio Kraków w ramach Radiowego Teatru Piosenki Agnieszki Chrzanowskiej.

Podczas sobotniego wieczoru odbędzie się również promocja debiutanckiej płyty "Obiekt seksualny", której premiera miała miejsce rok temu. Znalazły się na niej utwory o relacjach damsko-męskich w kabaretowo-aktorskim ujęciu. Projekt jest promowany w Polskim Radio - m.in. w Trójce, Jedynce, a także w stacjach regionalnych.

W repertuarze znajdują się piosenki podarowane artyście przez Zygmunta Koniecznego i jazzmana Marka Michalaka, a także absurdalne teksty współtwórcy Kabaretu Mumio, Dariusza Rzontkowskiego oraz Michała Zabłockiego. Nie zabrakło też utworów autorstwa Wojciecha Waglewskiego, Zbigniewa Książka i Agnieszki Osieckiej w zaskakujących aranżacjach i oryginalnej, porywającej interpretacji. "Mam oczy pod pachami, Nie traktuj mnie jak obiekt seksualny, Nie zażyłem pigułki, Obciążę cię za moją ciążę" - to tylko fragmenty tego, co kryje się w "Obiekcie seksualnym".

Oficjalna strona aktora: www.arturgotz.pl