szukaj  |   kontakt

Piotr Szauer - Nocny blues w a-mollDariusz Rubin - PociągAndrzej Marczyński - Muszyna blues

Mężczyzna z zakolami - Łukasz Majewski

Mężczyzna z zakolami - Łukasz Majewski

"Mężczyzna z zakolami" to tytuł debiutanckiej płyty Łukasza Majewskiego. W skład programu wchodzi szesnaście autorskiech piosenek.

Zmyślony

„Zmyślony" to długo wyczekiwany, debiutancki album Marcina Skrzypczaka - gitarzysty, pieśniarza, kompozytora i autora tekstów."

Miszung

to tytuł najnowszej płyty zespołu Chwila nieuwagi. Miszung to śląski termin oznaczający mieszaninę, harmider, rozgardiasz czy bałagan. Wg. zespołu, takie cechy nosi właśnie ta płyta - jest stylistycznie i gatunkowo zróżnicowana.


PATRONATY
TROMBITA 2018

YAPA 2018

Moja Wolności 2018

NieBajka Łukasza Majewskiego

"Podróż"


strona główna » aktualności » 2009 » Premiera strony www Agaty Gałach
Premiera strony WWW Agaty Gałach

Fani Agaty Gałach wreszcie doczekali się jej oficjalnego serwisu internetowego. W serwisie można znaleźć wszystkie niezbędne informacje o tej młodej, utalentowanej artystce. Wchodząc na stronę główną od razu zorientujecie się kiedy i gdzie można Agatę usłyszeć/zobaczyć w najbliższym czasie oraz w jakich koncertach czy spektaklach ostatnio występowała. Zdecydowanie warto zajrzeć do działu Biografia i odnaleźć w nim wiele intrygujących ciekawostek. Czy wiedzieliście np. że Agata uwielbia śpiewać pieśni Czajkowskiego? W dziale Muzycy polecamy doskonały, autoironiczny tekst na temat Michała Zawadzkiego, który "(...)od kwietnia 2009 figuruje jako osobisty akompaniator i kompozytor głównej bohaterki tej strony. Michał pokłada w Agacie duże nadzieje i naiwnie sądzi, że dzięki niej świat pozna w końcu jego wielkie przeboje (...)". Fotogalerie przybliżą wam Agatę zarówno sceniczną jak i tą bardziej prywatną, domową (i to z różnych okresów jej życia). Naturalnie na stronie można posłuchać nagrań oraz poczytać  teksty i wiersze...   

Przyznajemy, że strona Agaty zachwyca piękną grafiką i technologiczną świeżością.

Z całą pewnością jest warta odwiedzin. Gorąco polecamy ją wszystkim tym, którzy chcieliby lepiej poznać tą nietuzinkową artystkę.


agatagalach.com

strona WWW Agaty Gałach
strona WWW Agaty Gałach
strona WWW Agaty Gałach
strona WWW Agaty Gałach
Komentarze
Autor*:
Treść*:
e-mail:
Proszę przepisać poniższy kod z obrazka*: