szukaj  |   kontakt

Daniel Gałązka - Daj mi czasSławek Błęcki - Ballada ulicznaRYKOSZEPT - Torba na Rzeczy Pospolite

Mężczyzna z zakolami - Łukasz Majewski

Mężczyzna z zakolami - Łukasz Majewski

"Mężczyzna z zakolami" to tytuł debiutanckiej płyty Łukasza Majewskiego. W skład programu wchodzi szesnaście autorskiech piosenek.

Ślad po człowieku

Po wielu latach od nagrania, wreszcie ukazała się ta płyta. Płyta będąca podsumowaniem dotychczasowego okresu w twórczości oraz otwierająca nowy okres... Jaki to okres? Tego nikt nie wie, nawet autor ;-)

Zmyślony

„Zmyślony" to długo wyczekiwany, debiutancki album Marcina Skrzypczaka - gitarzysty, pieśniarza, kompozytora i autora tekstów."


PATRONATY
TROMBITA 2018

YAPA 2018

Moja Wolności 2018

NieBajka Łukasza Majewskiego

"Podróż"


strona główna » aktualności » 2009 » Akcja specjalna - Pomórzmy braciszkom!
Pomórzmy braciszkom
Twoja obecność tutaj jest powodem do radości. Oznacza bowiem, że serca ludzi dobrej woli są odporne na światowy kryzys i nie staliśmy się obojętni na ludzkie nieszczęście i cierpienie. Inaczej bowiem nie można określić choroby i sytuacji Kacperka (15 lat) i jego młodszego braciszka Marcysia (3 latka), których dotknęła wyniszczająca choroba płuc – mukowiscydoza. Jeżeli chcesz lepiej poznać Kacpra i Marcysia, przejdź na stronę pomagamy-braciszkom.pl. Znajdziesz tam obrazy z życia chłopców malowane słowem walczących rodziców. Nie jest to lektura łatwa, ale tak bardzo uzasadnia potrzebę Twojej pomocy.

Słów parę od wolontariusza Piotra

Kacpra, Marcysia i całą rodzinkę znam osobiście. Od kilku miesięcy regularnie odwiedzam moich małych Przyjaciół i ich dzielnych rodziców. Całą rodzinę życie doświadcza w sposób, który trudno opisać słowami. Mimo to jak nikt inny potrafią cieszyć się każdą wspólną chwilą. Z Kacprem grywamy w różne gry (w tym nasze ulubione statki), by zająć czas i myśli. Z Marcysiem budujemy, składamy, puszczamy w ruch co się da :) I ja marzę o tym byśmy mogli to samo uczynić z chłopcami na ławce w parku słuchając śpiewu ptaków.

Niestety liczne fundacje i firmy, do których kierowana była prośba o pomoc odmawiają nam wsparcia ze względu na ‘kryzys'. Ja w kryzys naszych serc nie wierzę. Dlatego ośmielam się prosić Cię o wsparcie w jakiejkolwiek kwocie (nawet symbolicznej złotówki). Osobiście nawet nie przypuszczałem, że leczenie, zabiegi, lekarstwa i odżywki są tak kosztowne. Dlatego Twoja pomoc jest tak bardzo potrzebna by udźwignąć dodatkowy wydatek na koncentrator tlenu!

Akcja "koncentrator"

Niewydolność oddechowa Kacpra sprawia, iż wymaga on stałej tlenoterapii. Aby dotrzeć do licznych i odległych poradni, aby cieszyć się normalnością i móc opuścić ściany swego pokoju, Kacper potrzebuje przenośnego koncentratora tlenu. Urządzenie kosztuje 20 tys. zł i jest poza możliwościami finansowymi rodziców, którzy co miesiąc ponoszą wysokie koszty leczenia.

Dzięki ofiarności ludzi dobrej woli zebraliśmy już część tej kwoty. Dołącz do naszej akcji i zrób Kacprowi najpiękniejszy prezent na święta i Nowy Rok! Pomóż Kacprowi odetchnąć z ulgą.