szukaj  |   kontakt

Qsz - Wiem żeJudyta Wenda - WołanieDzidka Muzolf - Latarnik Jan

Mężczyzna z zakolami - Łukasz Majewski

Mężczyzna z zakolami - Łukasz Majewski

"Mężczyzna z zakolami" to tytuł debiutanckiej płyty Łukasza Majewskiego. W skład programu wchodzi szesnaście autorskiech piosenek.

Zmyślony

„Zmyślony" to długo wyczekiwany, debiutancki album Marcina Skrzypczaka - gitarzysty, pieśniarza, kompozytora i autora tekstów."

Miszung

to tytuł najnowszej płyty zespołu Chwila nieuwagi. Miszung to śląski termin oznaczający mieszaninę, harmider, rozgardiasz czy bałagan. Wg. zespołu, takie cechy nosi właśnie ta płyta - jest stylistycznie i gatunkowo zróżnicowana.


PATRONATY
TROMBITA 2018

YAPA 2018

Moja Wolności 2018

NieBajka Łukasza Majewskiego

"Podróż"


strona główna » aktualności » 2009 » Poetyckie Rubieże
Poetyckie Rubieże - Festiwalu Piosenki Autorskiej - Gubin 2009

"Poetyckie rubieże" to spotkania z poezja śpiewaną i piosenka autorską, które będą się odbywały cyklicznie, raz w miesiącu przez cały rok 2009 w nadgranicznym mieście Gubinie. W spotkaniach wezmą udział laureaci innych konkursów o podobnym charakterze zaproszeni przez Organizatora oraz pozostali wykonawcy, którzy nadeślą kartę zgłoszenia oraz swoje demo w postaci płyty CD lub plików mp3 (minimum trzy utwory) na adres pocztowy lub mailowy Organizatora.

Nagrania nie muszą być profesjonalnie zarejestrowane. Termin nadsyłania kart zgłoszenia i materiałów demonstracyjnych upływa z dniem 31.03.2009. Prezentacje uczestników będą miały formę recitalu. Program występu powinien trwać nie krócej jak 60 min. z czego 30 min. powinny stanowić autorskie piosenki wykonawcy.

Więcej informacji:
http://www.gdk.gubin.com.pl/poetyckie_rubieze.html

Organizator:

GUBIŃSKI DOM KULTURY,
ul. WESTERPLATTE 14,
66-620 Gubin
e-mail: