szukaj  |   kontakt

Kuba Pałys - Jeśli wola TwaAdsu - SupermarketDzik(i)Kadis - Bardograjka

Mężczyzna z zakolami - Łukasz Majewski

Mężczyzna z zakolami - Łukasz Majewski

"Mężczyzna z zakolami" to tytuł debiutanckiej płyty Łukasza Majewskiego. W skład programu wchodzi szesnaście autorskiech piosenek.

Ślad po człowieku

Po wielu latach od nagrania, wreszcie ukazała się ta płyta. Płyta będąca podsumowaniem dotychczasowego okresu w twórczości oraz otwierająca nowy okres... Jaki to okres? Tego nikt nie wie, nawet autor ;-)

Zmyślony

„Zmyślony" to długo wyczekiwany, debiutancki album Marcina Skrzypczaka - gitarzysty, pieśniarza, kompozytora i autora tekstów."


PATRONATY
TROMBITA 2018

YAPA 2018

Moja Wolności 2018

NieBajka Łukasza Majewskiego

"Podróż"


strona główna » aktualności » 2009 » Poetycki Łykend
Poetycki Łykend - Wrocław 3-5 kwietnia 2009

Łykend 2009

XIX Ogólnopolski Festiwal Piosenki Studenckiej ŁYKEND 2009 odbędzie się w dniach 3–5 kwietnia 2009 r. W tym roku wyjątkowo w zmienionej formie, ponieważ bez konkursu dla młodych wykonawców. Na festiwal złożą się cztery wyjątkowe koncerty uznanych artystów, gwiazd poezji śpiewanej i piosenki autorskiej.

Już pierwszego dnia wielkie wydarzenie – 3 kwietnia w Teatrze Capitol „Stanisław Soyka i goście – Chronology”, czyli jubileuszowy koncert Stanisława Soyki. Obchodzacemu 30-lecie debiutu fonograficznego artyście towarzyszyć będą oprócz członków obecnego zespołu, tacy znakomici goście, jak Wojciech Karolak, Czesław Bartkowski, Zbigniew Wegehaupt, Paulina Przybysz, Anna Karwan, bracia Gęborek i Janusz Yanina Iwański.

W sobotę 4 kwietnia w Sali Koncertowej Radia Wrocław wyjątkowe spotkanie z twórczością Jacka Kaczmarskiego. W piątą rocznicę śmierci utwory legendarnego barda w ramach koncertu „Źródło” zaśpiewają przyjaciele artysty, wśród nich m.in.: Mirosław Czyżykiewicz, Jacek Bończyk, Evgen Malinovskiy, Andrzej Korycki oraz Trio Łódzko–Chojnowskie & Patrycja Kaczmarska.

Ostatni dzień „Łykendu” postawi nas przed niełatwym wyborem: Krzysztof Daukszewicz czy Kasprzycki Band? Pierwszy artysta, znany satyryk i pieśniarz, „Easy Ridera”, zacznie swój recital w Sali Koncertowej Radia Wrocław o godz. 19:00. Z kolei twórca „Nieba do wynajęcia” i „Zapiszę śniegiem w kominie”, Robert Kasprzycki, wystąpi wraz z zespołem w klubie muzycznym Łykend o godz. 20:00.

Więcej informacji w kalendarzu: piątek, sobota, niedziela oraz na: www.lykend.com.pl