szukaj  |   kontakt

Sergiusz Stańczuk - Widokówka na nieboDaniel Gałązka - Daj mi czasSzymon Zychowicz - Zielony wiersz

Mężczyzna z zakolami - Łukasz Majewski

Mężczyzna z zakolami - Łukasz Majewski

"Mężczyzna z zakolami" to tytuł debiutanckiej płyty Łukasza Majewskiego. W skład programu wchodzi szesnaście autorskiech piosenek.

Ślad po człowieku

Po wielu latach od nagrania, wreszcie ukazała się ta płyta. Płyta będąca podsumowaniem dotychczasowego okresu w twórczości oraz otwierająca nowy okres... Jaki to okres? Tego nikt nie wie, nawet autor ;-)

Zmyślony

„Zmyślony" to długo wyczekiwany, debiutancki album Marcina Skrzypczaka - gitarzysty, pieśniarza, kompozytora i autora tekstów."


PATRONATY
TROMBITA 2018

YAPA 2018

Moja Wolności 2018

NieBajka Łukasza Majewskiego

"Podróż"


strona główna » aktualności » 2011 » Płyta z piosenkami Wiktora Zborowskiego już w sklepach
Płyta z piosenkami Wiktora Zborowskiego - Kropla w morzu

2 grudnia 2012 miała miejsce premiera wydawnictwa "Kropla w morzu". Album w sposób przekrojowy prezentujący twórczość wokalną Wiktora Zborowskiego.

Wiktor Zborowski to od wielu lat jeden z najbardziej znanych i lubianych aktorów teatralnych i filmowych. A wydawnictwo „Kropla w morzu” to pierwsza płyta na rynku, która w sposób przekrojowy zaprezentuje działalność wokalną Wiktora Zborowskiego. Płyta zawiera m.in. mistrzowskie interpretacje utworów „Alkoholicy z mojej dzielnicy”, „Przystanek koło ZOO” czy „Ballada o strażaku”, a także duety z Marianem Opanią („Jak artyści szli do nieba”), Kamilą Kraus („Zasypiamy na słowach”) czy klasyk „Bo we mnie jest sex” wykonany wspólnie z Ewą Bem.

Wyśpiewane przez lata kompozycje trudno zliczyć, a niniejsza kompilacja jest jedynie tytułową „kroplą w morzu” jego bogatego dorobku muzycznego. Teksty Młynarskiego, Wysockiego, Kofty, Hemara, a także dowcip Kabaretu Starszych Panów w połączeniu z mistrzowską interpretacją Wiktora Zborowskiego stanowią prawdziwą muzyczną ucztę dla miłośników piosenki aktorskiej i kabaretowej.

Wydawca:
LUNA Sp. z o.o.
ul. Partynicka 47,
53-031 Wrocław
http://luna.pl/

Lista utworów

1. Brecht 1950, Ostatnie słowa
2. Rimbaud, Aniele Stróżu mój
3. Bodajbo
4. Alkoholicy z mojej dzielnicy
5. Ulicą Niecałą
6. Przystanek koło ZOO
7. Pan Twardowski
8. Jak artyści szli do nieba (z Marianem Opanią)
9. Łaźnia
10. Gotowany pies
11. Zasypiamy na słowach (z Kamilą Kraus)
12. Ballada o strażaku
13. Bo we mnie jest sex (z Ewą Bem)

Czas całkowity: 42:02