szukaj  |   kontakt

Corda - Nie mówM.M. Dekiel - Ostatni rajdKatarzyna Brzozowska - Modlitwa

Mężczyzna z zakolami - Łukasz Majewski

Mężczyzna z zakolami - Łukasz Majewski

"Mężczyzna z zakolami" to tytuł debiutanckiej płyty Łukasza Majewskiego. W skład programu wchodzi szesnaście autorskiech piosenek.

Ślad po człowieku

Po wielu latach od nagrania, wreszcie ukazała się ta płyta. Płyta będąca podsumowaniem dotychczasowego okresu w twórczości oraz otwierająca nowy okres... Jaki to okres? Tego nikt nie wie, nawet autor ;-)

Miszung

to tytuł najnowszej płyty zespołu Chwila nieuwagi. Miszung to śląski termin oznaczający mieszaninę, harmider, rozgardiasz czy bałagan. Wg. zespołu, takie cechy nosi właśnie ta płyta - jest stylistycznie i gatunkowo zróżnicowana.


PATRONATY
TROMBITA 2018

YAPA 2018

Moja Wolności 2018

NieBajka Łukasza Majewskiego

"Podróż"


strona główna » aktualności » 2012 » Październikowe koncerty w Old Timers Garage
Październikowe koncerty w Old Timers Garage

Zapraszamy na październikowe koncerty w Old Timers Garage.

Piotr Bakal zaśpiewa legendarne francuskie utwory

5 października, warszawski bard - Piotr Bakal wystąpi na scenie Old Timers Garage ze swoim pogramem "Bulwar Piosenki Francuskiej". W repertuarze koncertu znajdą się piosenki sławnych francuskich twórców.

Wybierając się na koncert Piotra Bakala trzeba zdać sobie sprawę, że nastała właśnie złota era dla piosenki francuskiej, dzieje się tak, ponieważ jest ona alternatywą dla produkcji anglosaskich, dobiegających ze wszystkich stacji radiowych i telewizyjnych, a jej wartość artystyczna jest o niebo wyższa od tych ostatnich. Na koncercie w Katowicach Piotr Bakal zaprezentuje utwory wybitnych przedstawicieli piosenki francuskiej: Georges Brassens, Jacques Brel, Joe Dassin, Michel Fugain, Maxime Le Forestier, Yves Montand, Georges Moustaki, Renaud, Michel Sardou i Charles Trenet.

Czerwony Tulipan na wyjątkowym koncercie w Katowicach

Legendarny Czerwony Tulipan pojawi się na scenie klubu muzycznego Old TImers Garage już 12 października. Koncert zatytuowany jest "Pieśni o Drodze".
 
Czerwony Tulipan tworzy i śpiewa piosenki "uczucia", czyli poetyckie i kabaretowe... zawsze literackie lub jak nazywają je niektórzy "piosenki artystyczne". Współpracuje z "Kabaretową Sceną TRÓJKI"... i należy do "Krainy łagodności". Koncertował w Europie (Rosja, Niemcy, Francja, Szwecja, Austria, Węgry, Litwa), był z koncertami w USA i Kanadzie, gra koncerty w całej Polsce. Naturalnym następstem jest więc to, że w końcu pojawi się w Katowicach...

Krzysztof Napiórkowski - Artysta w którego teksty warto się zagłębić

Krzysztof Napiórkowski swobodnie sięga po różne stylistyki, których wspólnym mianownikiem są wyważone, bogate kompozycje, a także pełne dystansu do świata, poetyckie teksty piosenek. W Old Timers Garage zagra 19 października.

Obecnie ukończył prace nad nowym studyjnym albumem "Drugi oddech" (Cytryna/EMI), który ukazał się 13 marca 2012 r. Występuje ze swoim kwartetem w składzie: Maciej Magnuski - bas, Kacper Stolarczyk - gitara, Daniel Kapustka - perkusja. Na koncercie w katowickim Old Timers Garage z pewnością usłyszymy materiał z najnowszego albumu!

Dom o Zielonych Progach. Bo jest taki dom, w którym progi są... zielone

Pod koniec października, a dokładniej 27 dnia miesiąca, w Old Timers Garage pojawi się Dom o Zielonych Progach. Czeka nas więc poezja śpiewana w najlepszym wydaniu!
 
Najstarsi członkowie Domu o Zielonych Progach nie pamiętają, gdzie dokładnie zespół się poznał i rozpoczął wspólne granie, ale "legendy" mówią o tym... że zawiązał się nieoficjalnie w górach w Szklarskiej Porębie podczas popołudniowej wędrówki po Izerach, pierwszy raz wystąpił w 2000 r., a na Yapie w 2002 r. zdobył I miejsce, nagrodę SKPB Łódź oraz nagrodę swojej ulubionej publiczności. W tym też roku powstał projekt "W górach...", a zespół w kwietniu nagrał swoje pierwsze piosenki, które znalazły się na pierwszej edycji płyty "W Górach..." - Śladami Jerzego Harasymowicza. Zapraszamy do Katowic!