szukaj  |   kontakt

Adsu - Teatr
Szymon Zychowicz - Za oknem gwiazda
Gabriela Lencka - Emesis

Mężczyzna z zakolami - Łukasz Majewski

Mężczyzna z zakolami - Łukasz Majewski

"Mężczyzna z zakolami" to tytuł debiutanckiej płyty Łukasza Majewskiego. W skład programu wchodzi szesnaście autorskiech piosenek.

Ślad po człowieku

Po wielu latach od nagrania, wreszcie ukazała się ta płyta. Płyta będąca podsumowaniem dotychczasowego okresu w twórczości oraz otwierająca nowy okres... Jaki to okres? Tego nikt nie wie, nawet autor ;-)

Zmyślony

„Zmyślony" to długo wyczekiwany, debiutancki album Marcina Skrzypczaka - gitarzysty, pieśniarza, kompozytora i autora tekstów."


Paweł Hebda - Kasprzycki Band w łódzkim Zapiecku
Paweł HebdaPaweł HebdaPaweł Hebda Paweł Hebda
Paweł Hebda Paweł HebdaPaweł HebdaPaweł Hebda

Tradycyjnie na zakończenie drugiej części koncertu zabrzmiało "Zielone szkiełko". Później nie pomogło mu nucenie "Pora na dobranoc bo już księżyc świeci...". Nie daliśmy się przekonać. Chcieliśmy jeszcze... Po prostu nie pozwoliliśmy im zejść ze sceny. Ani "Proszę się rozejść!", ani "Do domu!" nie zrobiło na nas większego wrażenia. Najlepszy tekst jaki wyłapałam z widowni to: "Było się wypinać?" - oczywiście w sensie gitarowo-kablowym. Obronili się wykonując jeszcze dwa utwory: "Sam wiesz" oraz "Ja nie śpię ja śnię". Podczas koncertu, dzielnie i sprawnie towarzyszyli Kasprzyckiemu: Max Szelęgiewicz (gitara basowa), Paweł Hebda (gitara elektryczna), Tomek Hernik (akordeon, puzon) oraz Adam Zadora (perkusja).