szukaj  |   kontakt

Monika Załoga - NokturnGabriela Lencka - Mój MisiuApolinary POlek - Woła mnie Słońce

Ślad po człowieku

Po wielu latach od nagrania, wreszcie ukazała się ta płyta. Płyta będąca podsumowaniem dotychczasowego okresu w twórczości oraz otwierająca nowy okres... Jaki to okres? Tego nikt nie wie, nawet autor ;-)

Zmyślony

„Zmyślony" to długo wyczekiwany, debiutancki album Marcina Skrzypczaka - gitarzysty, pieśniarza, kompozytora i autora tekstów."

Miszung

to tytuł najnowszej płyty zespołu Chwila nieuwagi. Miszung to śląski termin oznaczający mieszaninę, harmider, rozgardiasz czy bałagan. Wg. zespołu, takie cechy nosi właśnie ta płyta - jest stylistycznie i gatunkowo zróżnicowana.


PATRONATY
TROMBITA 2018

YAPA 2018

Moja Wolności 2018

NieBajka Łukasza Majewskiego

"Podróż"


strona główna » aktualności » 2007 i 2008 » Ostatnia korespondencja
Ostatnia korespondencja - Przemek Bogusz w ISAK.STUDIO

W ISAK.STUDIO trwają prace nad materiałem zarejestrowanym podczas styczniowego koncertu laureatów Przybycia Bardów w warszawskim Domu Kultury Śródmieście. Nagrania z występu Przemysława Bogusza znajdą się na jego debiutanckiej płycie, pt. "Ostatnia korespondencja".

Tytułowa piosenka poświęcona jest pamięci Waldemara Milewicza, wybitnego reportera telewizyjnego, zabitego w Iraku. Milewicz był autorem poruszających materiałów, ukazujących codzienne życie w krajach ogarniętych wojną. Jego korespondencje, między innymi z Bośni, Czeczenii, Rwandy, Somalii, przyniosły mu rozgłos i szereg prestiżowych nagród. Czwarta rocznica jego śmierci przypada 7 maja 2008.

Koncert w Domu Kultury Śródmieście
Koncert w DKŚ - Przemek Bogusz i Dominika ŚwiątekKoncert w DKŚ - Przemek Bogusz i Dominika ŚwiątekKoncert w DKŚ - Przemek Bogusz i Dominika Świątek
Prace w ISAK.STUDIO
Przemek BoguszPrzemek Bogusz, Jerzy DziedziczakPrzemek Bogusz, Jerzy Dziedziczak
Posłuchaj nagrania