szukaj  |   kontakt

Jacek Daszyński - AtenaŁukasz Jakubowski - Gminny TurniejAdsu - Supermarket

Mężczyzna z zakolami - Łukasz Majewski

Mężczyzna z zakolami - Łukasz Majewski

"Mężczyzna z zakolami" to tytuł debiutanckiej płyty Łukasza Majewskiego. W skład programu wchodzi szesnaście autorskiech piosenek.

Zmyślony

„Zmyślony" to długo wyczekiwany, debiutancki album Marcina Skrzypczaka - gitarzysty, pieśniarza, kompozytora i autora tekstów."

Miszung

to tytuł najnowszej płyty zespołu Chwila nieuwagi. Miszung to śląski termin oznaczający mieszaninę, harmider, rozgardiasz czy bałagan. Wg. zespołu, takie cechy nosi właśnie ta płyta - jest stylistycznie i gatunkowo zróżnicowana.


PATRONATY
TROMBITA 2018

YAPA 2018

Moja Wolności 2018

NieBajka Łukasza Majewskiego

"Podróż"


strona główna » aktualności » 2009 » "Niestety trzeba mieć ambicję" na Liście Przebojów Trójki
Nowy utwór Piotra Bukartyka "Niestety trzeba miec ambicję" na Liście Przebojów Trójki
singiel Piotra Bukartyka NIESTETY TRZEBA MIEĆ AMBICJĘNowy utwór Piotra Bukartyka zatytułowany "Niestety trzeba mieć ambicję" dzięki pełnej mobilizacji fanów wskoczył z Poczekalni na 22, a następnie 17 miejsce Listy Przebojów radiowej Trójki! Obecnie piosenka jest na 21 miejscu.  Bukartyk dziękuje za wszystkie oddane głosy i oczywiście prosi o jeszcze :)
http://lp3.polskieradio.pl/notowania/

Jak zdobywać, to szczyty wszystkich list przebojów :) więc... zapraszamy do głosowania także na Liście Marka Niedźwieckiego w Radiu Złote Przeboje. http://zloteprzeboje.tuba.fm/zloteprzeboje/0,102194.html

Utwór "Niestety trzeba mieć ambicję" promuje najnowsze wydawnictwo Bukartyka. Piotr do prac nad nowym albumem zaprosił m.in. Grupę Mocarta. To będzie płyta z kawałkami pisanymi w noce z czwartków na piątki - stąd tytuł "Z CZWARTKU NA PIĄTEK". Jej premiera została przełożona z przyczyn wszelakich na 01.02.2010.

Komentarze