szukaj  |   kontakt

Apolinary POlek - Kim jesteś Ojczyzno?Dariusz Rubin - DeszczJacek Gutry - Barwna postać pawia

Mężczyzna z zakolami - Łukasz Majewski

Mężczyzna z zakolami - Łukasz Majewski

"Mężczyzna z zakolami" to tytuł debiutanckiej płyty Łukasza Majewskiego. W skład programu wchodzi szesnaście autorskiech piosenek.

Ślad po człowieku

Po wielu latach od nagrania, wreszcie ukazała się ta płyta. Płyta będąca podsumowaniem dotychczasowego okresu w twórczości oraz otwierająca nowy okres... Jaki to okres? Tego nikt nie wie, nawet autor ;-)

Zmyślony

„Zmyślony" to długo wyczekiwany, debiutancki album Marcina Skrzypczaka - gitarzysty, pieśniarza, kompozytora i autora tekstów."


PATRONATY
TROMBITA 2018

YAPA 2018

Moja Wolności 2018

NieBajka Łukasza Majewskiego

"Podróż"


strona główna » aktualności » 2009 » Nowa strona Piotra Bakala
Nowa strona internetowa Piotra Bakala

 Dziś, 17 II 2009 pod adresem www.piotrbakal.com wystartowała nowa mocno uaktualniona strona internetowa Piotra Bakala. Można w niej znaleźć bogaty zbiór informacji dotyczących jego działalności artystycznej i organizatorskiej, w tym wiele po raz pierwszy publikowanych archiwaliów. Bezpośrednio na stronie można posłuchać w całości kilkudziesięciu piosenek w wykonaniu Piotra - zarówno z czasów współczesnych jak i z lat 1983 i 1984, obejrzeć zarejestrowane materiały video z udziałem artysty oraz bogatą galerię zdjęć. Na stronie umieszczony został dział zawierający odnośniki do wszystkich polskich audycji radiowych z kręgu piosenki literackiej.

Link: http://www.piotrbakal.com/