szukaj  |   kontakt

Wojtek Gęsicki - Jak długoTomasz Rokosz - Wicher dmieJarek Wasik - Dotykanie

Mężczyzna z zakolami - Łukasz Majewski

Mężczyzna z zakolami - Łukasz Majewski

"Mężczyzna z zakolami" to tytuł debiutanckiej płyty Łukasza Majewskiego. W skład programu wchodzi szesnaście autorskiech piosenek.

Zmyślony

„Zmyślony" to długo wyczekiwany, debiutancki album Marcina Skrzypczaka - gitarzysty, pieśniarza, kompozytora i autora tekstów."

Miszung

to tytuł najnowszej płyty zespołu Chwila nieuwagi. Miszung to śląski termin oznaczający mieszaninę, harmider, rozgardiasz czy bałagan. Wg. zespołu, takie cechy nosi właśnie ta płyta - jest stylistycznie i gatunkowo zróżnicowana.


PATRONATY
TROMBITA 2018

YAPA 2018

Moja Wolności 2018

NieBajka Łukasza Majewskiego

"Podróż"


strona główna » aktualności » 2007 i 2008 » Noro Lim - Dzieci Przestrzeni
Noro Lim - koncert promujący nową płytę "Dzieci Przestrzeni"

E.M.M.A | 28 marca 2008 w Muzeum Regionalnym „Dom Grecki” w Myślenicach miał Noro Limmiejsce koncert promocyjny najnowszej płyty zespołu Noro Lim. Trzeci już w dorobku zespołu krążek, zatytułowany „Dzieci Przestrzeni” najpełniej chyba oddaje charakter muzyki poetyckiej uprawianej przez Noro Lim. Kompozytor Rafał Alicki, autorka tekstów i wokalistka Ewa Akšamović oraz cztery dziewczyny grająco-śpiewające od 5 lat tworzą muzykę w własnym stylu –
z pogranicza poezji śpiewanej, muzyki filmowej i romantycznej muzyki klasycznej.

Podczas koncertu, oprócz prezentacji nowych utworów, przypomniano również kilka starych, równie chętnie granych i słuchanych.

Noro Lim - podpisuje płyty Zespół Noro Lim ma w swoim dorobku już około 120 koncertów w różnych miejscach w Polsce, oprócz rodzimej Małopolski ostatnio słuchać ich można było np. w Iławie. W planach na nadchodzące lato mają serię koncertów w zamkach południowej Polski, gdzie – w klimatycznych salach – ich muzyka brzmi najpiękniej.

Poza repertuarem koncertowym Noro Lim tworzy i reżyseruje również spektakle słowno-muzyczne. Poza już gotowymi „Miejcie odwagę...” (o tematyce papieskiej) i "Najmniejszemu ze świętych” (charytatywny na rzecz dzieci z Domów Dziecka) w przygotowaniu jest aktualnie koncert pasyjny „Idziemy za Tobą”.

MP3 do posłuchania ...