szukaj  |   kontakt

DGZZ - Błędnik [2011]Qsz - Wiem żeSzymon Zychowicz - Wolni od trosk

Ślad po człowieku

Po wielu latach od nagrania, wreszcie ukazała się ta płyta. Płyta będąca podsumowaniem dotychczasowego okresu w twórczości oraz otwierająca nowy okres... Jaki to okres? Tego nikt nie wie, nawet autor ;-)

Zmyślony

„Zmyślony" to długo wyczekiwany, debiutancki album Marcina Skrzypczaka - gitarzysty, pieśniarza, kompozytora i autora tekstów."

Miszung

to tytuł najnowszej płyty zespołu Chwila nieuwagi. Miszung to śląski termin oznaczający mieszaninę, harmider, rozgardiasz czy bałagan. Wg. zespołu, takie cechy nosi właśnie ta płyta - jest stylistycznie i gatunkowo zróżnicowana.


PATRONATY
TROMBITA 2018

YAPA 2018

Moja Wolności 2018

NieBajka Łukasza Majewskiego

"Podróż"


strona główna » aktualności » 2007 i 2008 » Strefa niepotrzebnych słów i dźwięków
Strefa niepotrzebnych słów i dźwięków

Zwracam się do wszystkich parających się dyscypliną piosenki autorskiej, literackiej, czy też szeroko rozumianej poezji śpiewanej o nadsyłanie swych studyjnych, jak i amatorskich nagrań pod niżej wskazany adres. Jeśli chcecie, aby Wasza muzyczna twórczość docierała do środowiska studenckiego na terenie całego kraju, jest to najprostsza i najpewniejsza droga, by cel ten osiągnąć.

Swoje nagrania demo, czy też płyty przesyłajcie na adres:

Piotr Szauer
Radio UWM FM - redakcja muzyczna
ul. Kanafojskiego 1
10-957 Olsztyn

Kontakt:

tel. 0-501-076-085

Razem z nagraniami nadsyłajcie:

a) opisane w niżej podany sposób informacje nt. piosenek:

Wykonawca - Tytuł - Autor tekstu i muzyki

b) informacje nt. artysty, grupy

c) dane kontaktowe

Jednocześnie zachęcam już od 3 listopada br. w każdy poniedziałek od 22:00 do 24:00 do słuchania audycji „Strefa Niepotrzebnych Słów i Dźwięków" na antenie radia studenckiego UWM FM w Olsztynie - www.uwmfm.pl