szukaj  |   kontakt

Rafał J. I. Kowalewski - ErotykTomasz Rokosz - KolędaDrużyna Wawrzyna - Wilga

Mężczyzna z zakolami - Łukasz Majewski

Mężczyzna z zakolami - Łukasz Majewski

"Mężczyzna z zakolami" to tytuł debiutanckiej płyty Łukasza Majewskiego. W skład programu wchodzi szesnaście autorskiech piosenek.

Zmyślony

„Zmyślony" to długo wyczekiwany, debiutancki album Marcina Skrzypczaka - gitarzysty, pieśniarza, kompozytora i autora tekstów."

Miszung

to tytuł najnowszej płyty zespołu Chwila nieuwagi. Miszung to śląski termin oznaczający mieszaninę, harmider, rozgardiasz czy bałagan. Wg. zespołu, takie cechy nosi właśnie ta płyta - jest stylistycznie i gatunkowo zróżnicowana.


PATRONATY
TROMBITA 2018

YAPA 2018

Moja Wolności 2018

NieBajka Łukasza Majewskiego

"Podróż"


Mechaniczna Cytryna 4 XII 2006 w Warszawie

4 grudnia w Klubie Mechanik należącym do PW po raz pierwszy odbyła się impreza pod tytułem "Mechaniczna Cytryna". Jest to inicjatywa mająca na celu doprowadzenie do cyklicznych, comiesięcznych spotkań osób twórczych i nie chodzi tu tylko o twórczość muzyczną, ale o jakiekolwiek przejawy twórczości.
Zatem w każdy pierwszy poniedziałek miesiąca zapraszamy wieczorem do Klubu Mechanik w Warszawie.

W spotkaniu udział wzięli: Aga Jawo, Kornelia Maraszek, Magda Turowska, Bartek Dzikowski, Benek Gaworczyk, Jurek Markuszewski, Konrad Muszyński, Andrzej Perkman, Igor Przebindowski, Bartek Skowroński, Jarek Wasik, kabaret Zygzak.

Linki:
http://www.klubmechanik.pl/
http://www.cytryna.pl/

Fotogaleria:

Zygzak Bartek Dzikowski Kornelia Maraszek
Zygzaki z Magdą Turowską Magda Turowska i Jarek Wasik Finał

Foto: Karol Rothkaehl