szukaj  |   kontakt

Monika Załoga - Po zmroku
Szymon Zychowicz - Chory krajobraz
Dzik(i)Kadis - Bardograjka

Mężczyzna z zakolami - Łukasz Majewski

Mężczyzna z zakolami - Łukasz Majewski

"Mężczyzna z zakolami" to tytuł debiutanckiej płyty Łukasza Majewskiego. W skład programu wchodzi szesnaście autorskiech piosenek.

Ślad po człowieku

Po wielu latach od nagrania, wreszcie ukazała się ta płyta. Płyta będąca podsumowaniem dotychczasowego okresu w twórczości oraz otwierająca nowy okres... Jaki to okres? Tego nikt nie wie, nawet autor ;-)

Miszung

to tytuł najnowszej płyty zespołu Chwila nieuwagi. Miszung to śląski termin oznaczający mieszaninę, harmider, rozgardiasz czy bałagan. Wg. zespołu, takie cechy nosi właśnie ta płyta - jest stylistycznie i gatunkowo zróżnicowana.


PATRONATY
TROMBITA 2018

YAPA 2018

Moja Wolności 2018

NieBajka Łukasza Majewskiego

"Podróż"


Mechaniczna Cytryna 4 XII 2006 w Warszawie

4 grudnia w Klubie Mechanik należącym do PW po raz pierwszy odbyła się impreza pod tytułem "Mechaniczna Cytryna". Jest to inicjatywa mająca na celu doprowadzenie do cyklicznych, comiesięcznych spotkań osób twórczych i nie chodzi tu tylko o twórczość muzyczną, ale o jakiekolwiek przejawy twórczości.
Zatem w każdy pierwszy poniedziałek miesiąca zapraszamy wieczorem do Klubu Mechanik w Warszawie.

W spotkaniu udział wzięli: Aga Jawo, Kornelia Maraszek, Magda Turowska, Bartek Dzikowski, Benek Gaworczyk, Jurek Markuszewski, Konrad Muszyński, Andrzej Perkman, Igor Przebindowski, Bartek Skowroński, Jarek Wasik, kabaret Zygzak.

Linki:
http://www.klubmechanik.pl/
http://www.cytryna.pl/

Fotogaleria:

Zygzak Bartek Dzikowski Kornelia Maraszek
Zygzaki z Magdą Turowską Magda Turowska i Jarek Wasik Finał

Foto: Karol Rothkaehl