szukaj  |   kontakt

Szymek Zychowicz - Anna od cokołów
Wojtek Gęsicki - Niepoczytalny bibliotekarz
Daniel Gałązka - Daj mi czas

Ślad po człowieku

Po wielu latach od nagrania, wreszcie ukazała się ta płyta. Płyta będąca podsumowaniem dotychczasowego okresu w twórczości oraz otwierająca nowy okres... Jaki to okres? Tego nikt nie wie, nawet autor ;-)

Zmyślony

„Zmyślony" to długo wyczekiwany, debiutancki album Marcina Skrzypczaka - gitarzysty, pieśniarza, kompozytora i autora tekstów."

Miszung

to tytuł najnowszej płyty zespołu Chwila nieuwagi. Miszung to śląski termin oznaczający mieszaninę, harmider, rozgardiasz czy bałagan. Wg. zespołu, takie cechy nosi właśnie ta płyta - jest stylistycznie i gatunkowo zróżnicowana.


Publiczność - Mechaniczna Cytryna 1 X 2007
PublicznośćPublicznośćPubliczność - Mateusz Rulski-Bożek
Publiczność - Piotr Brymas - Kasia Końciak - Wojtek Gęsicki

Na pytanie "Czy ktoś z państwa jest dziś po raz pierwszy?" uniosło się tyle rąk, że Cytrynie wyrwało się do mikrofonu zadziwione "o kurcze!"... Błyskawicznie (żebyśmy nie poczuli się jak 'wpadka') wyraziła radość z naszego przybycia. W sumie na sali było około 50 osób. Nowicjusze zostali zaproszeni na kolejne spotkania w Mechaniku. Sokiem pomarańczowym (co cytrynowego nie było w barze) wzniosła za nas (elitę intelektualną tego miasta) toast, bo... wybraliśmy Spotkanie zamiast debaty ;-)