szukaj  |   kontakt

Kaduceus - InwazjaSzymon Zychowicz - Chory krajobrazDariusz Rubin - Matrona - live

Mężczyzna z zakolami - Łukasz Majewski

Mężczyzna z zakolami - Łukasz Majewski

"Mężczyzna z zakolami" to tytuł debiutanckiej płyty Łukasza Majewskiego. W skład programu wchodzi szesnaście autorskiech piosenek.

Ślad po człowieku

Po wielu latach od nagrania, wreszcie ukazała się ta płyta. Płyta będąca podsumowaniem dotychczasowego okresu w twórczości oraz otwierająca nowy okres... Jaki to okres? Tego nikt nie wie, nawet autor ;-)

Zmyślony

„Zmyślony" to długo wyczekiwany, debiutancki album Marcina Skrzypczaka - gitarzysty, pieśniarza, kompozytora i autora tekstów."


strona główna » relacje z imprez » rok 2008 » PZPR 2008 » Mateusz Rulski
Mateusz Rulski - XII Piaseczyński Zlot Piosenki Różnej PZPR 2008
Mateusz RulskiMateusz RulskiMateusz Rulski
Mateusz RulskiMateusz RulskiMateusz Rulski
Mateusz RulskiMateusz RulskiMateusz Rulski
Mateusz RulskiMateusz RulskiMateusz Rulski

Kiedy tylko dowiedziałem się, że w piaseczyńskim zlocie udział weźmie zwycięzca OPPA 2007, byłem pewny, że 1 marca 2008 do listy swych sukcesów dopisać będzie mógł kolejną nagrodę. I to nie tylko dlatego, że trudno było mi wyobrazić sobie, by laureat Międzynarodowego Festiwalu Bardów nie zwyciężył również na mniejszym przeglądzie, jakim jest PZPR. Główny powód wysnucia przeze mnie owych wniosków to znakomita kreacja sceniczna Mateusza Rulskiego. Otóż ten "chłopiec z gitarą" (cytując za Teresą Drozdą), znakomicie czuje się na każdej scenie. A każdy występ jest dla niego zabawą. To się czuje, gdy tylko Rulski pojawia się na podwyższeniu - dowcip, swoboda, luz i optymizm. Swoimi 'głupawymi' (jak sam je nazywa) piosenkami rozbawia i zaciekawia wszystkich. Zatem w kanonie piosenki różnej zasłużone zwycięstwo. Świetny muzycznie, wokalnie, estradowo... Zatem "3xTAK"! Zobaczymy, czy podobnie będą myśleli jurorzy 44. Studenckiego Festiwalu Piosenki w Krakowie...