szukaj  |   kontakt

Dzik(i)Kadis - Bardograjka
Sławek Kusz - Dobrze jest
Jacek Gutry - Piosenka o samej rzeczy

Mężczyzna z zakolami - Łukasz Majewski

Mężczyzna z zakolami - Łukasz Majewski

"Mężczyzna z zakolami" to tytuł debiutanckiej płyty Łukasza Majewskiego. W skład programu wchodzi szesnaście autorskiech piosenek.

Ślad po człowieku

Po wielu latach od nagrania, wreszcie ukazała się ta płyta. Płyta będąca podsumowaniem dotychczasowego okresu w twórczości oraz otwierająca nowy okres... Jaki to okres? Tego nikt nie wie, nawet autor ;-)

Zmyślony

„Zmyślony" to długo wyczekiwany, debiutancki album Marcina Skrzypczaka - gitarzysty, pieśniarza, kompozytora i autora tekstów."


Magda Turowska - Mechaniczna Cytryna w Stodole 2007
Magda Turowska - Mechaniczna Cytryna w Stodole 2007Magda Turowska - Mechaniczna Cytryna w Stodole 2007Magda Turowska - Mechaniczna Cytryna w Stodole 2007
Magda Turowska - Mechaniczna Cytryna w Stodole 2007Magda Turowska - Mechaniczna Cytryna w Stodole 2007Magda Turowska - Mechaniczna Cytryna w Stodole 2007
Magda Turowska - Mechaniczna Cytryna w Stodole 2007Magda Turowska - Mechaniczna Cytryna w Stodole 2007


W wykonaniu Magdy Turowskiej mieliśmy okazję wysłuchać utworów zatytułowanych: "Anioł u poduszki", "No chodź", "Rzeki snu".

Magda Turowska - zwana także CYTRYNĄ, wokalistka, muzyk, menadżer kultury. Pochodzi z Koszalina. Zadebiutowała w 1990r. Zdobyła wiele nagród na festiwalach piosenki poetyckiej, m.in. na Studenckim Festiwalu Piosenki w Krakowie, na Spotkaniach Zamkowych "Śpiewajmy Poezję!" w Olsztynie. Jej piosenka i teledysk "Rzeki snu" gościły na liście przebojów "Muzycznej Jedynki". Współpracowała z TVP 1 przy tworzeniu muzycznego programu telewizyjnego "Kraina Łagodności". Od maja 1995r. jest właścicielką Agencji Inicjatyw Artystycznych "Cytryna". Była współtwórcą i redaktorem serii płyt "Złota Kolekcja" zawierającej największej przeboje gwiazd polskiej piosenki wydanej przez Kompanię Muzyczną POMATON EMI. Jej piosenki można znaleźć m.in. na solowej płycie "Rzeki Snu" oraz na kompilacji "Kraina Łagodności". (źródło: www.cytryna.pl )