szukaj  |   kontakt

Daniel Gałązka - Daj mi czasAnita Rożek - SyzyfWojtek Gęsicki - Wybieramy

Mężczyzna z zakolami - Łukasz Majewski

Mężczyzna z zakolami - Łukasz Majewski

"Mężczyzna z zakolami" to tytuł debiutanckiej płyty Łukasza Majewskiego. W skład programu wchodzi szesnaście autorskiech piosenek.

Zmyślony

„Zmyślony" to długo wyczekiwany, debiutancki album Marcina Skrzypczaka - gitarzysty, pieśniarza, kompozytora i autora tekstów."

Miszung

to tytuł najnowszej płyty zespołu Chwila nieuwagi. Miszung to śląski termin oznaczający mieszaninę, harmider, rozgardiasz czy bałagan. Wg. zespołu, takie cechy nosi właśnie ta płyta - jest stylistycznie i gatunkowo zróżnicowana.


strona główna » relacje z imprez » rok 2012 » Krzysztof Napiórkowski w Tygmoncie
Koncert Krzysztofa Napiórkowskiego w Tygmoncie
Jerzy Dziedziczak | 

20 marca 2012r w Warszawskim klubie Tygmont odbył się pierwszy koncert promujący trzecią płytę Krzysztofa Napiórkowskiego pt. "Drugi oddech". Przez prawie dwie godziny mogliśmy wysłuchać elektyzującego koncertu z pogranicza rocka, jazz'u i piosenki literackiej. Artystę wspierał zespół składający się z trzech muzyków: Kacper Stolarczyk (gitary), Maciej Magnuski (bas), Daniel Kapustka (perkusja). Wśród zaprezentowanych utworów, znalazły się też propozycje z poprzednich płyt: "Introspekcja" oraz "Granie Herberta", przez co koncert był zróżnicowany zarówno pod względem stylistyki muzycznej jak tematyki tekstów. "Hitem" wieczoru w moim odczuciu stał się jednak utwór "Pustosłowie" zamykający najnowsze wydawnictwo.

Opublikowany: 2012-03-22 20:20:00