szukaj  |   kontakt

Bartek Dzikowski - LULLABYApolinary POlek - Takie miasteczkaDaniel Gałązka - Dotykam dachów Live 2008

Mężczyzna z zakolami - Łukasz Majewski

Mężczyzna z zakolami - Łukasz Majewski

"Mężczyzna z zakolami" to tytuł debiutanckiej płyty Łukasza Majewskiego. W skład programu wchodzi szesnaście autorskiech piosenek.

Ślad po człowieku

Po wielu latach od nagrania, wreszcie ukazała się ta płyta. Płyta będąca podsumowaniem dotychczasowego okresu w twórczości oraz otwierająca nowy okres... Jaki to okres? Tego nikt nie wie, nawet autor ;-)

Zmyślony

„Zmyślony" to długo wyczekiwany, debiutancki album Marcina Skrzypczaka - gitarzysty, pieśniarza, kompozytora i autora tekstów."


PATRONATY
TROMBITA 2018

YAPA 2018

Moja Wolności 2018

NieBajka Łukasza Majewskiego

"Podróż"


strona główna » aktualności » 2014 » 17 Konkurs "Pamiętajmy o Osieckiej 2014"
17-ta edycja konkursu "Pamiętajmy o Osieckiej 2014"

"Pamiętajmy o Osieckiej" to konkurs na interpretację piosenek Agnieszki Osieckiej z muzyką, która została do nich pierwotnie napisana. Młodzi wokaliści mają okazję przedstawić „swoją Osiecką”, wybierając najbardziej poruszające i bliskie im utwory. Podczas warsztatów wokalnych i koncertów, finaliści szlifują swój talent pod okiem doświadczonych artystów, m. in. aktorki Magdy Smalary i dyrektora artystycznego Konkursu, Jerzego Satanowskiego – mówi Agata Passent, prezes Fundacji Okularnicy, organizatora konkursu. - Fundacja Okularnicy stara się też wspierać laureatów w ich dalszym rozwoju, przykładem takiego działania są koncerty z cyklu Nowa Energia w Piosence.

Dla kogo jest ten konkurs? Dla wszystkich lubiących śpiewać piosenki z tekstem, pragnących spróbować swoich sił na scenie i przed wyśmienitym jury. Wystarczy mieć skończone 16 lat, wybrać z ponad 2 tys. piosenek Osieckiej 2 utwory i wysłać na adres Fundacji Okularnicy kartę zgłoszeniową. Termin nadsyłania zgłoszeń upływa 31 maja 2014 r. Przesłuchania w ramach eliminacji odbędą się w radiowej Trójce w dn. 9, 10, 11 czerwca 2014r. Na grupę finalistów czekają warsztaty wokalne w Sopocie i Ostródzie, koncerty w Muzeum Powstania Warszawskiego i Studiu im. A. Osieckiej oraz Koncert Galowy w Teatrze Palladium.

Więcej informacji: www.okularnicy.org.pl
lub pod numerem tel. (22) 839 73 38
albo mailowo:

Plakat festiwalu