szukaj  |   kontakt

Michał Łanuszka - On pragnie szaty niebios
Szymon Zychowicz - Zielony wiersz
DGZZ - Zwody [2001]

Mężczyzna z zakolami - Łukasz Majewski

Mężczyzna z zakolami - Łukasz Majewski

"Mężczyzna z zakolami" to tytuł debiutanckiej płyty Łukasza Majewskiego. W skład programu wchodzi szesnaście autorskiech piosenek.

Zmyślony

„Zmyślony" to długo wyczekiwany, debiutancki album Marcina Skrzypczaka - gitarzysty, pieśniarza, kompozytora i autora tekstów."

Miszung

to tytuł najnowszej płyty zespołu Chwila nieuwagi. Miszung to śląski termin oznaczający mieszaninę, harmider, rozgardiasz czy bałagan. Wg. zespołu, takie cechy nosi właśnie ta płyta - jest stylistycznie i gatunkowo zróżnicowana.


Robert Kasprzycki Band - koncert w łódzkim Zapiecku
Kasprzycki BandKasprzycki BandKasprzycki Band
Kasprzycki BandKasprzycki BandKasprzycki Band

9 listopada 2007 r. o godz. 21:00 w łódzkim Zapiecku, Robert Kasprzycki dotrzymał danego dziewięć miesięcy temu słowa. Zgodnie z obietnicą odwiedził swoich łódzkich fanów w towarzystwie zespołu, którego niespodziewanie zabrakło na lutowym koncercie. Dzięki zespołowi w składzie Max Szelęgiewicz (gitara basowa), Paweł Hebda (gitara elektryczna), Tomek Hernik (akordeon, puzon) oraz Adam Zadora (perkusja), koncert był zupełnie inny - nie mam tu na myśli wyłącznie innego brzmienia utworów, co jest sprawą dość oczywistą. Ten zespół dodawał od siebie coś więcej niż muzykę. Trafnie ujął to sam Kasprzycki mówiąc: "dzisiaj koledzy są w wybitnie polemicznym nastroju - proszę im wybaczyć. Oni zwykle tak mają. My się rzadko widujemy, więc ta odrobinka radości niech nam się należy". I trudno się z nim nie zgodzić.