szukaj  |   kontakt

Andrzej Wawrzyniak - Wypij ze mnąMariusz Orzechowski - IdiotaWłodek Mazoń i Vis a Vis - Babie lato

Ślad po człowieku

Po wielu latach od nagrania, wreszcie ukazała się ta płyta. Płyta będąca podsumowaniem dotychczasowego okresu w twórczości oraz otwierająca nowy okres... Jaki to okres? Tego nikt nie wie, nawet autor ;-)

Zmyślony

„Zmyślony" to długo wyczekiwany, debiutancki album Marcina Skrzypczaka - gitarzysty, pieśniarza, kompozytora i autora tekstów."

Miszung

to tytuł najnowszej płyty zespołu Chwila nieuwagi. Miszung to śląski termin oznaczający mieszaninę, harmider, rozgardiasz czy bałagan. Wg. zespołu, takie cechy nosi właśnie ta płyta - jest stylistycznie i gatunkowo zróżnicowana.


PATRONATY
TROMBITA 2018

YAPA 2018

Moja Wolności 2018

NieBajka Łukasza Majewskiego

"Podróż"


strona główna » aktualności » 2011 » Jubileuszowy koncert Mirka Czyzykiewicza w Programie 3 PR
Jubileuszowy koncert Mirka Czyzykiewicza w Programie 3 PR
10 kwietnia 2011r. w Studio im. Agnieszki Osieckiej w Warszawie odbył się jubileuszowy koncert Mirka Czyżykiewicza z okazji 30-to lecia pracy twórczej. Koncert był transmitowany w programie 3 Polskiego Radia. Mirek zagrał z razem z zespołem Kameleon pod kierownictwem Hadrana Filipa Tabęckiego. Artysta zaprosił też do koncertu córkę Olgę Czyżykiewicz oraz przyjaciela Jacka Bończyka. W koncercie można było usłyszeć przekrój twórczości Czyżykiewicza w rewelacyjnym wykonaniu. Miło, że artysta wrócił do dawnej formy ;-)
Zdjęcia z koncertu

Więcej zdjęć z koncertu na stronie: http://jerzydziedziczak.com/

Komentarze
Data:
 2011-05-11 22:12:32
Autor:
 M.
Treść:
 Byłam na tym wspaniałym koncercie. Pierwsza klasa! Cudnie spędzone chwile! Warto było jechać 5 godzin na ten koncert :)))
e-mail: