szukaj  |   kontakt

Apolinary POlek - Takie miasteczka
Noro Lim - Tylko tyle
Rafał J. I. Kowalewski - Erotyk

Mężczyzna z zakolami - Łukasz Majewski

Mężczyzna z zakolami - Łukasz Majewski

"Mężczyzna z zakolami" to tytuł debiutanckiej płyty Łukasza Majewskiego. W skład programu wchodzi szesnaście autorskiech piosenek.

Zmyślony

„Zmyślony" to długo wyczekiwany, debiutancki album Marcina Skrzypczaka - gitarzysty, pieśniarza, kompozytora i autora tekstów."

Miszung

to tytuł najnowszej płyty zespołu Chwila nieuwagi. Miszung to śląski termin oznaczający mieszaninę, harmider, rozgardiasz czy bałagan. Wg. zespołu, takie cechy nosi właśnie ta płyta - jest stylistycznie i gatunkowo zróżnicowana.


Jacek Daszyński - SMAK 2007 - koncerty towarzyszące
Jacek DaszyńskiJacek DaszyńskiJacek Daszyński
Jacek DaszyńskiJacek DaszyńskiJacek Daszyński
Jacek DaszyńskiJacek DaszyńskiJacek Daszyński
Jacek Daszyński

A w sobotę odbył się "Koncert przyjaciół pod Daszkiem, czyli siedem przypraw do SMAKU". Daszek, jeden z naszych ZBOWID-owców myśliborskich obchodził swoje okrągłe 'lecie' więcśmy się skrzyknęli i zagrali i zaśpiewali, widzów było trochę, jak to przed ogłoszeniem werdyktu. Wystąpił solenizant Jacek Daszyński, juror e-mól, Dekiel, Ja (Marek Sochacki), Agata Gałach, Daniel Gałązka, Robert 'Mazurek' Mazurkiewicz, a ludzie o dziwo słuchali
i nawet zapraszali znajomych – przyjemne to i serce głaszcze - i siedzieli do końca (inna sprawa, że Piotrek, który miał werdykt w kieszeni, przeczytał go po koncercie).