szukaj  |   kontakt

Sławek Błęcki - Ballada ulicznaNoro Lim - Do CiebieApolinary POlek - Kołysanka dla Nieznajowej

Mężczyzna z zakolami - Łukasz Majewski

Mężczyzna z zakolami - Łukasz Majewski

"Mężczyzna z zakolami" to tytuł debiutanckiej płyty Łukasza Majewskiego. W skład programu wchodzi szesnaście autorskiech piosenek.

Ślad po człowieku

Po wielu latach od nagrania, wreszcie ukazała się ta płyta. Płyta będąca podsumowaniem dotychczasowego okresu w twórczości oraz otwierająca nowy okres... Jaki to okres? Tego nikt nie wie, nawet autor ;-)

Zmyślony

„Zmyślony" to długo wyczekiwany, debiutancki album Marcina Skrzypczaka - gitarzysty, pieśniarza, kompozytora i autora tekstów."


PATRONATY
TROMBITA 2018

YAPA 2018

Moja Wolności 2018

NieBajka Łukasza Majewskiego

"Podróż"


strona główna » aktualności » 2009 » Bieszczadzkie Anioły 2009
IX Festiwal Sztuk Różnych "Bieszczadzkie Anioły" 2009
"Mój Opiekunie, mój Aniele, z innymi Tobą się podzielę..."

logoZapraszamy w dniach 12-16 sierpnia do Cisnej na
9. edycję Festiwalu Sztuk Różnych "Bieszczadzkie Anioły".
Przygotowane zostały dwa koncerty w Gminnym Centrum Kultury i Ekologii w środę i czwartek. Kolejne dwa dni, czyli piątek i sobota, to koncerty na dużej scenie. Niedziela zaś przyniesie spotkanie w Cerkwi w Łopience.
Oprócz spotkań muzycznych odbędzie się finał Turnieju Poetyckiego "Bieszczadzkie Dusioły", wernisaż malarski, maraton filmów bieszczadzkich, spotkanie z podróżnikiem Krzysztofem Wielickim, pokaz oraz warsztaty teatru ognia, Targi Rękodzieła Artystycznego i inne atrakcje.

Wejście na wszystkie koncerty, wystawy i przedstawienia odbywające się we środę (12.08.2009), czwartek (13.08.2009) oraz niedzielę (16.08.2009) jest bezpłatne.
Bilety wstępu obowiązują jedynie na piątkowych i sobotnich koncertach plenerowych na dużej scenie (14-15.08.2009) - cena biletu na jeden dzień wynosi 30 zł.
Można też zaopatrzyć się w karnet na obydwa dni koncertów plenerowych. Koszt pakietu wynosi 40 złotych.


Więcej szczegółów na stronie: www.bieszczadzkieanioly.art.pl

 

plakat Bieszczadzkie Anioły 2009